Fallout 1 na silniku New Vega w drodze

Zetsubou-san dnia 26 listopada, 2015 o 13:09    26 

Moderska produkcja zwie się Fallout: The Story i zakłada odtworzenie praktycznie całości gry. Co ciekawe nie dostaniemy otwartego świata, będziemy natomiast poruszać się po zamkniętych lokacjach jak w pierwowzorze, podobnie będziemy poruszać się po mapie świata. Po powrocie z lokacji zostaniemy przeniesieni do pokoju w którym będziemy przesuwać figurkę gracza po mapie znajdującej się w pomieszczeniu. Mod jest tworzony od 2012 roku i prace zapewne jeszcze potrwają. A tutaj karta moda na Nexus, niestety wczesnej wersji moda nie da się jeszcze pobrać.

 

Dodaj komentarz26 myśli nt. „Fallout 1 na silniku New Vega w drodze

   1. thewhitestar

    @slowman

    Przy krytyce CoDa za to że jest CoDem Twoje słowa byłyby na miejscu. Ale kiedy krytykowany jest Fallout za bycie zaprzeczeniem Fallouta… to już nie bardzo.
    To tak jakbyś pod etykietą ‘ketchup łagodny’ dostał ketchup pikantny z domieszką musztardy.

    1. slowman

     @lemon

     Zawsze możesz pójść w “masy lubią keczup, więc ja nie jestem masą, jestem indywidualnością, juhu”. Zapomnij o tym szczególe, że nakupiłeś tego keczupu za 100 złotych zanim poznałeś opinię innych znawców keczupu. Nie chcemy przecież, żebyś się czuł źle ze sobą, to Bethesda robi zły keczup.

     1. Fantus

      @slowman

      Jeśli do mnie pijesz to pudło. Nie preorderuję, nie kupuję gier przed patchami itp (min. po roku).
      Narzekam na F4 właśnie na podstawie streamów, opinii, gameplayów itp. Nie wściekam się, bo źle wydałem kasę tylko, że ktoś zepsuł wspaniałą markę/uniwersum.

      Indiana Jones 4 też był super? Mam nie oglądać i już – po problemie?
      A jakby Uwe Boll zabrał się za robienie kolejnej części Ojca Chrzestnego, albo Skazanych na Shawshank 2 to mam siedzieć cicho? W sumie świetny pomysł – Andy i Red po kilku latach nudy na wolności znajdują starożytny grobowiec i walczą z wampirami o odzyskanie Urny Wieczności…

      1. slowman

       @Fantus

       Piłem do tego, co Lemon napisał.

       Czy Fallout 4 anulował jakoś Fallouta 2? Miałeś markę cRPG-ów, teraz masz markę dobrych cRPG-ów i dobrego sandboxa. Na moje to marka została zwyczajnie poszerzona. Nadal można przecież grać w stare Fallouty. Pewnie Bosman to robi jak teraz nie pisze tego, co napisać powinien, żeby Beti miała gdzie napisać o piąteczku piątuniu.

Powrót do artykułu