Europa Universalis IV – preorder i trailer

maladict dnia 5 czerwca, 2013 o 7:49    45 

Myśleliście, że zostawię to bez newsa?

Można już preorderować prawdopodobnie najlepszą grę komputerową na świecie. Na razie w sklepie Paradoxu i na GamersGate (Edit: już wszędzie), ale nie ma znaczenie bo i tak będzie chodzić pod Steamem. Bonusem do preorderu jest paczka jedenastu sprite'ów dla państw walczących w Wojnie Stuletniej. (Edit: oraz dwa jeszcze nieujawnione bonusy)

Do wyboru są wersja normalna za 35 funtów i wersja deluxe za 40. Co dokładają ze tego ekstra piątaka? Trzy DLCki dla muslimów warte orientacyjnie po funcie sztuka:

STAR AND CRESCENT – 70 new Muslim themed event pictures, as well as several new events for the Muslim nations

HORSEMEN OF THE CRESCENT UNIT PACK – 12 unique cavalry modes for the Ottoman, Mamluk, and Persian nations.  This enhances the visual experience of EUIV.

CONQUEST OF CONSTANTINOPLE MUSIC PACK – 3 tracks containing 10 minutes of new music masterly composed by Andreas Waldetoft

Tyle wygrać.

Dodatkowo zwróciła moją uwagę inna premiera od Szwedów (tylko jako wydawcy) – Knights of Pen and Paper. Wedle opisu to turowy cRPG, indie i retro-style (czyli będzie można policzyć wszystkie piksele). W grze będziemy się wcielać w graczy grających w tradycyjne papierowe RPG. Przedsmak gry daje nam zawartość wersji Deluxe gdzie można znaleźć między innymi Farm Village Map czyli specjalną wioskę do farmienia expa. Poddaję grę pod rozwagę.

 

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz45 myśli nt. „Europa Universalis IV – preorder i trailer

 1. maladict Autor tekstu

  Dodatkowo Steam daje 10% upustu jeżeli się posiada inną grę z serii. Co mi przypomina, że gdzieś powinienem mieć jeszcze jeden klucz do EUIII, który chętnie wydałbym w jakimś konkursie, tylko że nie mam pomysłu na konkurs. O, klucz dostanie autor najlepszego pomysłu na konkurs. Chętni? Ostał się ktoś bez własnej kopii EUIII?

  1. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

   @maladict

   Ja jestem bez!
   I teraz będzie żebrokod: Kilka minut temu w komciu do Na szybko napisałem że się remont skończył i fachowcy ponaprawiali co popsuli. Wysłałem komcia i odebrałem telefon od żony. W kuchni nie ma prądu. Są dwa wyprowadzenia pod lampy na suficie, jedno nie działa. Jak będą to musieli znowu kuć to mnie szlag trafi.
   Zatem proponuję konkurs: kto dostarczy więcej głów “fachowców” wygrywa.

   1. jozi meh™

    @Mindestens

    Ale DLC do CK2 są w porządku:
    1) Naprawdę rozbudowują grę dodając nowe mechanizmy i elementy rozgrywki (mowa o tych dużych)
    2) Nie trzeba mieć wszystkich – można sobie wybrać zależnie od tego co cię interesuje
    3) Wychodzą z darmowymi patchami, które nie tylko poprawiają błędy ale dodają również masę nowych rzeczy

    1. Mindestens

     @jozi

     Nie lubię grać w “niepełne” gry, za dużo rzeczy mam do ogrania, żeby do czegokolwiek wracać i chcieć uczyć się zmian w mechanice. Np. okazało się, że GOTY Civ V i tak nie ma paru DLC, więc nie grałem. Później Gods and Kings na horyzoncie. Jak już kupiłem upgrade do platinum, to zapowiedzieli nowy dodatek i tak w kółko, do CK II mam może połowę dodatków.

 2. aihS Webmajster

  Knights of Pen & Paper jest na Androidzie od jakiegoś czasu już. [url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=br.com.beholdstudios.knightspp&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImJyLmNvbS5iZWhvbGRzdHVkaW9zLmtuaWdodHNwcCJd”]O tu.[/url]

Powrót do artykułu