Dodaj komentarz10 myśli nt. „EU IV – Video Developer Diary: Technology

 1. Kirq

  W momencie kiedy mówi “and build that new model army” nieświadomie pokazuje figę. Muszą zatrudnić speca od mowy ciała koniecznie! 🙂

  A tak na poważnie to od jakiegoś czasu nachodzi mnie, żeby w końcu zakupić jedną z pardoxowych strategii. Co polecacie na początek? Kusi mnie Sengoku albo March of the Eagles, jak się wciągnę to może skusze się na EU 4.

  1. mokraTrawa Autor tekstu

   @Kirq

   CK2 pewniak 🙂 Ja po tym co oglądam, jak maladict mam coraz mniejszą ochotę wracać do EU3, ale i tak polecam, bo dalej świetna gra 😉
   March niedługo będę grał, to będę wiedział. Sengoku dopiero na weekendzie zobaczę z czym to się je. A jak kupisz March of the Eagles przed premierą, to za darmo dostaniesz Sengoku właśnie 🙂 (czy po jest tak samo, to nie wiem)

  2. Errabundi

   @Kirq

   Zdecydowanie odradzam Ci Sengkoku. Na początek bierz EU III i CK 2, albo poczekaj już na EU IV. Biorąc pod uwage Twoje zamiłowania wojenne, polecałbym Ci także Hearts of Iron; można na promocjach wyhaczyć ze wszystkimi dodatkami za grosze. Sam bardzo też lubię Victorię, ale ta jest chyba najbardziej wymagająca z wymienionych gier.

  3. szelbisz

   @Kirq

   Ja próbowałem EU3 i się odbiłem, ale sie nie poddałem i po obejrzeniu kilku gikzowych grań w CK2 na żywo (na szczęście tłumaczył też rozgrywkę w trakcie) zorientowałem się o co mnie wiecej chodzi i się wciągnąłem. Myslę, że dało mi to jakieś podstawy żeby później spróbować EU3 albo 4 od razu. CK2 jest specyficzne to prawda ale moim zdaniem jest świetne.

Powrót do artykułu