Enter the Gungeon z darmową aktualizacją od czwartku, 26 stycznia

Nitek dnia 23 stycznia, 2017 o 16:55    16 

Nie można powiedzieć, abym się nie cieszył.

Przeszło 100 godzin na liczniku, zaledwie jedno przejście, ale tego, no. Pograłbym. Dlatego też czwartek bedzie dniem miłym, albowiem wtedy EtG dostanie darmowe Supply Drop, a wnich masę dodatkowych rzeczy jak bronie, bossowie czy pomieszczenia. Za darmo, nie tyle w DLC, co łacie. Płatne DLC ma przyjść później.

Też czekam. A w oczekiwaniu na czwartek możecie zobaczyć coś niesamowitego.

Dodaj komentarz16 myśli nt. „Enter the Gungeon z darmową aktualizacją od czwartku, 26 stycznia

 1. deathclaws

  Mam 49h, najdalej doszedłem do końca 3go lochu, krzywa nauki jest pionowa (dla kogoś kto nie grał w bullet hell), chyba trochę przegięli z tym jak można sobie ułatwić grę (dział rozwoju tylko zwiększa szansę na lepsze przedmioty, a skróty to ciężka praca żeby odblokować), ale mimo tych wad – jak to wciąga, masakra…

     1. Stah-o

      @Nitek

      Ty chyba w ogóle nie sypiasz… Tyle gier obrabiasz, że opad szczęki mam. Ja się pochwalę, że ostatnio też testuje nowe rozwiązanie i wstaje sobie o 2 w nocy popracować tak do 6. Jak się okazuje umysł w tym trybie żadną myślą nie zmącony (bo o czym można myśleć wstając o 2 w nocy), przełączam się w tryb mechaniczny i se tak klepie w klawiaturkę. To działa, choć pewnie podziała do pierwszego wylewu.

 2. Klucznik

  Nabite mam 20 godzin i dwukrotne odwiedziny 4 levelu, to max co ze mnie może być w tej grze. Świetna zabawa jest, więc i dodatek przygarnę, ale to po jakimś odpoczynku. Wrócę pograć w Dark Souls 3, bo jest znacznie łatwiejsze.

  A i widzę inspiracje Dungeons & Dragons w postaci bossa na arcie tytułowym. Ciekawe czy całość w tej konwencji będzie.

Powrót do artykułu