Ekscytujący tryb PvP w Diablo 3?

mokraTrawa dnia 14 stycznia, 2013 o 16:10    6 

No zanosi się na to że nie …

Drażliwy temat na Gikzie, no ale nie wypada nie wspomnieć. Niedługo premierę będzie miała nowa łatka o numerze 1.0.7. Wraz z nią dodanie zostany w końcu tryb PvP. Aby zacząć walczyć z żywym przeciwnikiem będzie trzeba udać się do tawerny w Nowym Tristram i porozmawiać z Nekiem. W wyniku rozmowy przenosimy się do nowej lokacji Scorched Chapel, która ma 4 areny kościół, cmentarz, rzeka i jezioro. Dostępne opcje to 1 na 1, 3 graczy FFA (każdy na każdego) i 4 graczy FFA.

Jedyne co budzi zdziwienie to, że nie będzie żadnego systemu punktacji, tabel, wyzwań i osiągów

We wanted dueling to be as simple and straightforward as possible, so we created a minimalist system — we know that even without rewards and objectives, some players just want to beat each other up.

Czyli nie wiadomo jaki bedzie sens tych walk. No ale co kto lubi 🙂

Ja Diaboła nie mam, ale jak nastroje wśród posiadaczy?

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Ekscytujący tryb PvP w Diablo 3?

 1. teekay

  To nie jest zapowiadany tryb pvp. To są tylko duele, a rozszerzony tryb walki między graczami ma wyjść później.
  [i]Czyli nie wiadomo jaki bedzie sens tych walk.[/i]
  Pewnie taki sam jak w battlefieldzie, czyli żaden. ;p Chociaż nie, niektórzy jeszcze grają dla przyjemności na przykład. ;]
  Mnie szczerze mówiąc duele ani klasyczne PvP nie interesuje. Oświadczenie blizzarda o zawieszeniu prac nad starym systemem PvP i rozpoczęciu prac nad bardziej rozbudowanym trybem mnie akurat zadowolił z tego względu, że istnieje jakaś szansa na wprowadzenie w przyszłości jakichś trybów współpracy co wydaje mi się dużo ciekawszą opcją niż naparzanie się po mordach, które sprowadzi się do tego, kto ma lepszy sprzęt na sobie.

  1. BlahFFF

   @teekay

   Tyle, ze w BF3 masz w miare dobry balans a przy okazji kupe rzeczy do odblokowania i cala statystyke na tym oparta. W D3 te duele nie beda ani zbalansowane ani nie zapowiada czegokolwiek interesujacego. Z drugiej strony te “duele” wygladaja jak poprzedni tryb PvP pokazywany jeszcze przed premiera gry.

Powrót do artykułu