Ekranizacja Warcraft

mokraTrawa dnia 31 stycznia, 2013 o 8:04    11 

Znaleziono reżysera, który nakręci film na podstawie tej serii gier.

Blizzard i Legendary Pictures podpisali kontrakt z twórcą "Moon" oraz "Kod nieśmiertelności". Jest to Duncan Jones. Współpracować będzie z scenarzystą Charlesem Leavittem ("K-Pax", "Krwawy diament"). Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jesienią.

 

Dodaj komentarz11 myśli nt. „Ekranizacja Warcraft

 1. Lipton

  Reżyser nakręcił bardzo ambitne filmy, oczywiście jak na standardy kina popularnego. Aż dziw bierze, że Warcrafta ma ekranizować. Jakoś nie wydaje mi się, by miał do tego odpowiednie podejście i doświadczenie. Ale z drugiej strony, skoro coś mądrego potrafi pokazać, to i z patetycznym-fantastycznym Warcraftem powinien dać sobie radę.

  1. bosman_plama

   @Lipton

   Pytanie na ile pozwolą mu producenci, bo to ich wola będzie ostateczna. To, że facet robił wcześniej filmy z pewnymi ambicjami, nie znaczy, że tak będzie i tym razem. Zdarza się, że ambitniejszy reżyser bierze na warsztat totalna komercję, bo dzięki temu stać go na nakręcenie czegoś ambitnego później.
   Ale, oczywiście, trzymam kciuki. Gdybyż jeszcze głównymi bohaterami byli orkańscy wojownicy:).

   1. Lipton

    @bosman_plama

    Ja zobaczyłbym chętnie [url=”http://www.youtube.com/watch?v=Y7BPS6IH1VM”]Illidana [/url]jako głównego bohatera. Porzucony, niezrozumiany, żałosny i zły. Toć to idealna postać do tego typu ekranizacji. Choć Thrall czy Arthas też mogliby wyjść nieźle na wielkim ekranie. Niestety co do Thralla i orków – gdzieś w którymś wywiadzie wspominali, że orkowie z pewnością nie będą głównymi bohaterami. A to z powodu typowego widza, który widząc w kinie Thralla pomyślałby “O, Shrek!”.

Powrót do artykułu