Dodaj komentarz27 myśli nt. „EA pokazało zajawkę Mass Effect Andromeda

     1. Yanecky

      @lemon

      No właśnie, to była dla mnie trauma – ale udało mi się, po dograniu odpowiednich plików i grzebaniu w rejestrze zagrać w wersję full eng. Do pierwszego większega pacza, gdzie znowu trzeba było się babrać :/ Tym razem chcę tego uniknąć. Z racji posiadania dzieci oglądam sporo zdubingowanych kreskówek, w których występuje może ze 20 tych samych aktorów w różnych konfiguracjach. A potem ci sami aktorzy podkładają jeszcze głosy w grach…

     1. BlahFFF

      @crisi91

      Ma do wyboru angielskie glosy, ale nie jest pelna angielska wersja z tekstami i opisami. Tak czy inaczej, postep, choc na Originie wciaz widnieje tylko informacja o PL/RU do wyboru.

      Ostatni ME mial juz tylko napisy, tutaj pewnie tez nie bedzie chcialo im sie pakowac kasy w dubing na ktory i tak klienci beda narzekac.

 1. jediwolf

  Tym razem dymnąć już się nie dam. Poczekam na premierę recenzje, opinie graczy, na kilka patchy i dopiero wtedy zadecyduję kupić czy nie. Filmiki promocyjne co pokazali niczym mnie nie kupiły. Gdzie gejmplej się pytam? W grudniu to se mogą w dupie pogrzebać.

   1. Private_dzban

    @iHS

    Yep. Szkoda, że mój program licealny na humanie nie obejmował Keatsa (w każdym razie nie pamiętam, bym miał, więc jeśli był, to jakaś śladowa ilość). Miałem coś z Byrona, na którego Keats miał wpływ. A tak, to tylko dziadowska lawa romantyzmu.

 2. /mamrotha

  Jako weteran wszystkich trzech ME jestem pod wrażeniem, że można zrobić tak przepełniony akcją i kompletnie bez życia zwiastun 🙂 Ale, że po 3-ce podchodzę już do tego jak do kosmicznego CoD z dużą liczbą cinematiców, niż do RPG, to pewnie sobie ogram w ramach odmóźdżenia i oglądania filmików.

Powrót do artykułu