Dużo minut z Wiedźmina 3: Dziki Gon

COREnick dnia 27 kwietnia, 2015 o 17:22    31 

THE HYPE

AngryJoe, a także czołowa polska Tuba, ogrywali najnowszego Wieśka na pokazie w Warszawie. Film z najciekawszymi akcjami i jego wrażeniami (po angielsku) można obejrzeć na YouTube. Co tu dużo gadać – hajpujecie, to lećcie oglądać! A jak macie dość Wiedźmina i nie bawi on Was, to sio. ;P Filmików garść:

Tu już bardziej hardkorowe gadki

Dodaj komentarz31 myśli nt. „Dużo minut z Wiedźmina 3: Dziki Gon

 1. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

  AngryJoe miał zapolować na południcę więc poczekał do północy. I się dziwi że ducha nie ma. Ale głupi ci Amerykanie 😉
  Przestałem oglądać.
  A potem odpaliłem panią Niemkę. Złowrogość +15 😉
  Dalej już nie klikam. Wazelinka mode on. Video tylko made by Nitek! Wazelinka mode off.
  No nic, na grę czekam, kupię pewnie w dniu premiery i tylko mam nadzieję że nie przytkam się jak w dwójce na jakimś bossie. I może w końcu pad ogarnę.

   1. slowman

    @fl0dA

    Nie, żebym chciał komuś “dopierdolić”, ale tam jest “TAM DAM DAAAM!” Toż to większe świętokradztwo niż wymienianie Pokemonów w złej kolejności na koniec odcinka. Potem się ludzie dziwią, że policja ma mało fanów na dzielni.

    E: lizusostwo mode = on Wiedziałem, że tak będzie, więc nawet tych filmików nie odpalałem lizusostwo mode = off

  1. COREnick Autor tekstu

   @brum75

   Nie AngryJoe, tylko OtherJoe, jego kumpel zrąbał zadanie z południcą. AngryJoe się z niego cały czas nabijał. Tak się nabijasz z “głupich Amerykanów”, a widać języka dość nie znasz, żeby cokolwiek zrozumieć. Po tej akcji z południcą, kiedy pada przejmuje AngryJoe film jest mega.

   1. PeteScorpio

    @COREnick

    Ogólnie oni chyba tak funkcjonują w radosnym tandemie. Ten mniejszy robi za wesołego głupka, a Angry Joe robi za starszego brata który się z niego nabija aż w końcu bierze sprawy w swoje ręce i pokazuje mu “jak się gra w te gry”.
    Wszystkie materiały ociekają zajebistością. 19 maja już tak blisko, nic tylko brać masło i smarować 🙂

  1. Klucznik

   @COREnick

   Eeee, “wczesna” wersja gry? 🙂 Zaproszeni goście ogrywali marcowy build Wieśka (czyli zapewne ostatni w produkcji), a sama gra poszła do tłoczni w połowie kwietnia. Jest tylko, i to maksymalnie, miesiąc różnicy między tym w co grali, a co dostaniemy do zabawy my – Wiesio nie mógł dorobić się żadnych większych zmian (bo i czasu na testy by nie było), tylko drobne szlify.

       1. COREnick Autor tekstu

        @Klucznik

        Niedawno odpaliłem sobie Skyrim, który po premierze jest już dawno. Wchodzę do wieży w górach (podczas śnieżycy), a śnieg radośnie przenika ściany wieży, przelatując przez nią na wylot. Byłem trochę zażenowany, bo już w dość starych grach dało się zrobić obiekty zatrzymujące “opady”… Tak więc ten wiatr, o którym mówisz to i tak niewielki bug. 😉

        EDIT: Literówka. 😉

Powrót do artykułu