Drugi dodatek Pillars of Eternity wprowadzi ulepszenia dla wszystkich

Nitek dnia 4 lutego, 2016 o 15:17    22 

Dla dotychczasowych posiadaczy jak i osób, które zdecydują się ów dodatek zakupić.

Znajdzie się tam ulepszony interfejs walki, aktualizacja naszej Twierdzy i niektórych rejonów świata, nowy tryb Story Time i szereg usprawnień innych ficzerów jak choćby możliwość zadawania ran przy ogłuszaniu przeciwników i generalnie zmiany trudnoności walk. Zmiany, które możecie ogarnąć na poniższym filmiku pojawią się wraz z dodatkiem White March Part 2 16 lutego.

Wszystko co zobaczycie będzie rozpowszechniane w wariancie darmowym.

Dodaj komentarz22 myśli nt. „Drugi dodatek Pillars of Eternity wprowadzi ulepszenia dla wszystkich

 1. thewhitestar

  Czyli żeby w pełni odczuć zmiany najlepiej będzie zacząć grę od początku po raz trzeci? I am not even mad.

  Jeszcze tylko kilka dni… wytrzymam. Plus kilka (?) dni na patche. W ramach oczekiwania nadrabiam Planescape Torment, o którym przypomniał mi ten nowy Torment niedawno. Także póki co jest to niesamowicie przyjemne oczekiwanie.

 2. iHS

  Po trzech godzinach prób się poddałem. Nie jestem w stanie skopać dupy

  Spoiler! Pokaż
 3. Goblin_Wizard

  XXI wiek , kurr… a u mnie net max 15 Mbit. No chyba, że wyłożę 5 tysi to mi pociągną światłowód i wtedy nawet 1000 Mbit za 200zł na miesiąc. Co robić!? Dodam, że nie jestem żadnym naftowym szejkiem i nie śpię na kasie. Istnieją jakieś LTE czy tym podobne bezprzewodówki z rozsądną szybkością i nielimitowanym transferem?

   1. Goblin_Wizard

    @lemon

    Nie bardzo mnie to pociesza kiedy wiem, że ludzie mieszkający w blokach na jakimś wypizdowie mają np. po 300 Mb/s od UPC. Kiedyś, jak jeszcze TPsa była państwowa, to robiła rożne inwestycje, usprawnienia, itd. Od kiedy jest Orange to pies z kulawą nogą się nie interesuje i tylko jak już coś totalnie się się spier… zepsuje to wtedy pojawia się ekipa. Mam nadzieję, że PIS zrobi z tym porządek i z powrotem znacjonalizuje/odkupi całe Orange i znowu będzie się coś działo w zakresie inwestycji.

    1. aihS Webmajster

     @Goblin_Wizard

     Po komentarze onkologiczne zwykłem chodzić na parę innych serwisów, ale najwyraźniej bardzo Ci zależy żebym tego nie robił 🙂

     Prędkością od UPC się nie sugeruj. U mnie w bloku UPC działa jakbym miał światłowód poprowadzony pod drzwi, ale 700 metrów dalej, u rodziców, usługi UPC działają jak woda i prąd w latach 80 – raz w tygodniu obowiązkowa przerwa w dostawie a nawet jak jest to ciśnienie jak u 60-letniego faceta 😉 Wszystko zależy od kabli i od ilości aktywnie korzystających klientów. Wszystkie firmy sprzedają mniej więcej 10 razy więcej przepustowości niż pozwala na to ich infrastruktura. To zazwyczaj działa bo ruch się rozkłada dobowo i nie każdy abonent przecież korzysta bo wszystkim wciskają pakiety usług.

     Jeżeli masz gdzieś w pobliżu infrastrukturę kolejową to zainteresuj się TK Telekom – państwowa firma tak jak sobie wymarzyłeś. Co prawda nie dają chyba więcej jak 20 Mbps, ale to i tak lepsze od mobilki z limitami.

    2. thewhitestar

     @Goblin_Wizard

     Ech, Goblin… Deal with it. Mieszkasz w miejscu gdzie nie opłaca się ciągnąć firmom neta, więc chciałbyś żeby ową linię szybkiego p2p zafundowali ci podatnicy? No prośba… A dodatkowo nawet za taką gierkę na wypasie jak Pillary nie zapłaciłeś ani grosza? Oj, nieładnie…

Powrót do artykułu