Droga przez życie Króla Krucjat już za tydzień

maladict dnia 9 grudnia, 2014 o 20:43    23 

16-go grudnia bowiem usychający z niecierpliwości fani będą mogli nacieszyć się nowym dodatkiem do tak lubianej i popularnej gry jak Crusader Kings 2.

Dodatek, kosztujący wyjściowo $7.99, da graczom nowe interakcje społeczne takie jak uwodzenie, zrywanie z partnerami, szpiegowanie, wyzywanie na pojedynek czy (ważne dla wszystkich grających ze slowmanem w multi) wyswabadzanie z loszku.

CKwol

Ponadto będzie można nadać swej postaci Fokus Skupienie określające ich sposób życia, korespondujące zdarzenia i decyzje do podjęcia. Będą to Rządzenie, Biznesy, Polowania, Wojna, Rodzina, Hulanki, Uwodzenie, Intrygowanie, Nauki i Teologia.  I specjalne Eventy.

Ciepły chlebek w planach.

Dodaj komentarz23 myśli nt. „Droga przez życie Króla Krucjat już za tydzień

  1. Wyspa

   @PeteScorpio

   I tak i nie, gdyby gra była cięta czy coś to jeszcze rozumiem ale podstawka CKII już sama w sobie jest duża a dodatki tylko pogłębiają gameplay.
   No ale ludzie przyzyczaili się bardziej do tego że dodatki dają content nie nowe ficzery więc wygląda to dziwnie, ale po prawdzie nowe ficzery > nowy content (przynajmniej w wypadku CKII).
   IMHO DLCki (te duże, pomijam własnie te contentowe z muzyczką czy skórkami na wojaków) mimo wszystko są warte zakupu o czym niech świadczy to że gra ma już 2 lata i jakoś nie zapowiada się na to aby miało jej się zemrzeć. W ile AAA ludzie grają tyle czasu po premierze?

   1. PeteScorpio

    @Wyspa

    Miszczu, Twoja kasa, Twój wybór. Komentuję tylko to co przeczytałem,a na mój nos ten stuff mógłby się spokojnie znaleźć w formie update’u czy patcha. Nie krytykuję produktu bo sam się do niego przymierzam, krytykuję jedynie politykę firmy, która jest tak bardzo chujowa.

    1. Wyspa

     @PeteScorpio

     Kwestia oceny, ale tu wchodzimy w wartościowanie doświadczenia z gry więc to subiektywne.
     Wg mnie dorobienie nowej mechaniki, całej grupy eventów i akcji jest trudniejsze od np dodania nowej broni do jakiegoś FPSa czy jakiś ciuszków, bardziej bym to przyrównał do stworzenia nowych questów czy linii fabularnych. To akurat taka ocena “produkcyjna” stąd w mojej ocenie “prywatnej” te “gamepolayowe” dodatki Paradoxowe akurat są ok jak przyrównać do innych gier. Inna sprawa że te wszystkie pierdółki jak skórki, muzyczki czy portrety to śmieszne rzeczy na wrzucanie jako DLC, no ale nie wpływają na gameplay więc meh… 🙂

      1. maladict Autor tekstu

       @mokraTrawa

       Jak już gdzieś wspominałem EUIV ma negatywne recenzje tylko dwóch rodzajów. Pierwsza – za ostry learning curve, wolę Total Wara. Druga – Świetna gra, ale popsuta przez te !#$#@ łatki.
       Jak mi się dzisiaj nie uda odpalić to zastanowię się nad tą drugą.

Powrót do artykułu