Dragon Age powróci jako gra taktyczna?

thewhitestar dnia 20 lutego, 2016 o 12:59    14 

Jeden z BioWare’owych koksów, niejaki Mark Darrah raczył umieścić na tweeterze ankietę, a w niej pytanie o chęć zagrania w taktyczną grę z uniwersum Dragon Age. Dodał że chodzi o coś pokroju Fire Emblem czy XCom.

Nie, dzisiaj nie jest pierwszy aprilis. Czyżby zatem BioWare znane z upraszczania swoich marek nagle się opamiętało? Sukces obu części XComa musiał dać producentom do myślenia, tym bardziej że jest to gatunek wyjątkowo zaniedbany przez ostatnie lata. A zatem można uszczknąć spory kawałek tortu dla siebie.

Link do ankiety w źródle.

Dodaj komentarz14 myśli nt. „Dragon Age powróci jako gra taktyczna?

   1. saucer

    @aryman222

    Zrobili mass effecta 3. I może to świadczy o moim poziomie mentalnym, ale emocje, immersje i poczucie satysfakcji miałem większe w produkcie bioware – pomimo tego, że ich nie lubie, tzn ich podejścia do rpgowania 🙂 I co z tego? ME3 był u mnie na poziomie: zalety przesłaniają mi wady, a wiesiek odwrotnie – wady wyłażą mi spod zalet 😉 Po ME3 miałem poczucie spełnienia, po W3 poczucie zmęczenia, chociaż obie gry to takie 8-9/10 dla mnie. No i bad ending w W3 jest cool 😉

 1. Toc85

  A pamięta ktoś jeszcze te bajaniia twórców przed wydaniem origins?
  “Chcemy stworzyć nie tyle grę opowiadającą historię co świat, bazę na podstawie której będzie można różne historie opowiadać”.

  Ktoś by mógł powiedzieć że kolejne części to konsekwentne kroki dalej, ale mi coś się widzi że oni niezbyt potrafią już historie opowiadać 😉

Powrót do artykułu