Pillars of Eternity – The White March już 25 sierpnia

MHT dnia 6 sierpnia, 2015 o 9:48    6 

Dodatek zwiększy maksymalny poziom bohaterów i doda tony nowej zawartości takiej jak artefakty, towarzysze, umiejętności i całkowicie nowy kawałek świata do eksploracji. 

Jednocześnie ma się pojawić oczekiwany update 2.0, który sam w sobie zawiera bardzo dużo zmian. W tej chwili możecie przetestować na STEAMie wersję beta wspomnianej łatki:
http://forums.obsidian.net/topic/76849-patch-betas-on-steam/

 

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Pillars of Eternity – The White March już 25 sierpnia

 1. Fantus

  Jak patrzę na, jeszcze niekompletne, “patch notes” to mnie zdziwienie bierze, że gra bez takich featurek jak “AI companionów” czy “range indicators” lub “hit chance indicators” mogła zebrać tak wysokie oceny 🙂

  Rozumiem, że fabuła, oldschool itp., ale akurat w temacie interfejsów nie ma potrzeby wracać do lat 90-tych i pewne rzeczy są już standardem.

  1. Wyspa

   @Fantus

   A ja się cieszę, że nie kupiłem i nie grałem… czasu na grę i tak bym nie miał a jak już znajdę będzie poprawione i w promocji pewnie ;).
   Ostatnio to właściwie tylko tak nowości kupuje bo w bibliotece i tak mam tyle wartych sprawdzenia a zakurzonych tytułów że premierowo to nie ma po co kupować czegokolwiek… no chyba że się nahajpię ale na to mam limit do 1-2 tytułów rocznie 😉

Powrót do artykułu