Do samego końca – kampania gikzowicza do Shadowrun Returns

Nitek dnia 23 sierpnia, 2016 o 11:56    9 

Jeśli szukaliście powodu, by zagrać, być może ten będzie wystarczający?

Temat swojski, bo autorem modyfikacji, kampanii, jest gikzowicz iHS. A temat zapowiada się srogo.

Zabójstwo deckera Hioba okazało się być znacznie bardziej skomplikowane niż można było sądzić.Śledczy Dawid Kowal zmierzy się z religijnymi fanatykami, anonimową korporacją oraz….szpiegiem we własnych szeregach. Wszystko w scenerii dopiero co wyzwolonej Warszawy, pieknej i groźnej. Obyś żył w ciekawych czasach.

Link do Steam Workshopu znajdziecie niżej, dodatkowo można pobrać temat także z Nexusa. Dajcie znac jak się Wam podobało, bo co feedback to feedback. A jak jest człowiek koń to też chcę wiedzieć.

Dodaj komentarz9 myśli nt. „Do samego końca – kampania gikzowicza do Shadowrun Returns

 1. michau

  Staropolskim zwyczajem autor nie chwali się sam tylko wysyła przyd… ekhm kolegę. Piękny przykład przywiązania do tradycyjnych wartości :).

  Shadowruna i gikzową kampanię obadam kiedy gra znów pojawi się w bundlu (może dziś?). Też jestem przywiązany do tradycji.

  1. iHS

   @Rangar

   Testowałem nawet na adepcie co się bije ręcami, i da się. Mój ulubiony to shotgun, straszne szkody robi, pod rifle też są potężne rzeczy. Magowie przydają się bardzo, szamani jakby mniej. Ważne żeby nie porozpirzać punktów po wszystkich świętych, specjalizacja popłaca. W moim scenariuszu są rozwiązania dla deckerów, jak i sieciowych abstynentów.

Powrót do artykułu