Do obejrzenia – rozgrywka z Thiefa w wersji na PS4, są też piękne obrazki

Nitek dnia 24 stycznia, 2014 o 19:34    13 

Zagramy 28 lutego 2014. Gdzieś śmignęła m informacja, że będzie korzystać z Mantle. Co na to Battlefield?

Dodaj komentarz13 myśli nt. „Do obejrzenia – rozgrywka z Thiefa w wersji na PS4, są też piękne obrazki

  1. MusialemToPowiedziec

   @mokraTrawa

   Ja czytałem u jakiegoś zagraniczniaka zupełnie inną opinię. Głupi strażnicy (czyli tacy jak w poprzednikach 😛 ), dość liniowe poziomy i dość częste czkawki w stronę akcji.
   Ale też podkreślili możliwość włączenia naprawdę trudnego poziomu gry (za to poradzili, żeby nawet nie dotykać Normala, bo zrobiono go dla kompletnych debili) i dużą radość z klikania “use to steal” czy jak to tam będzie wyglądać.

   Ogólnie brzmi to jak Hitman Absolution – fajna gierka, kiepski sequel.

    1. MusialemToPowiedziec

     @mokraTrawa

     O, nawet znalazłem tego zagraniczniaka, jak ktoś chce poczytać: http://www.pcgamesn.com/thief/hands-thief-0

     “Thief feels erratic, a stealth game that often forgets its business and lapses into mindless, action-based tomfoolery. But at times, when the atmosphere and sense of place coalesce into a nostalgia stinkbomb, you’ll still get a hefty guff of the series’ DNA. Thief could well be a worthy successor, but I can’t yet see it settling into our hearts and minds as Deadly Shadows did. But man, it’s got picking things up that don’t belong to you and putting those things into your pocket absolutely nailed.”

 1. Mindestens

  Obawiam się, że inaczej od nich definiuję pewne rzeczy i jest to kolejny powód, dla którego ta gra wyląduje u mnie w bibliotece za jakieś dwa lata. Nie wiem, czy ten filmik ma jakikolwiek fragment, w którym przedstawionych jest 20 sekund ciągłej rozgrywki. Przeskoki do kilku, kilkunastu sekund gry pomiędzy tym, co próbuje mi wcisnąć dwóch akwizytorów, którzy mnie absolutnie nie interesują. Moim zdaniem strata czasu, nawet przewijając jak to uczyniłem ja.

  1. Goblin_Wizard

   @mamrotha

   Ja mam takiego plugina w przeglądarce i działa mi na wszystkich stronach z normalnymi linkowaniem. Też jestem za tym żeby zamiast galerii dać normalne miniaturki podlinkowane do full wersji.
   ImagePreviewer – polecam. Jest wersja do Chrome, Opera i FF. Ma też profile do różnych stron Jak np. DeviantArt… innych nie pamiętam. FB pewnie też ma, ale ja nie używam.

Powrót do artykułu