DiRT 4 w czerwcu

Nitek dnia 26 stycznia, 2017 o 14:11    7 

Łobożejedyny.

Bo wiecie, Dirt Rally jest najfajniejszą szutrówką ever, a tu Codemasters łoi nowe. Dobrze. Ciekawe czy tendencja Dark Soulsów ścigałek zostanie podtrzymana. Najlepsye jest jednak to, że w grze dzięki systemowi nazwanemu twoja stara… twoja tr4sa będzie możliwe generowanie własnych tras. Za info prasowym Gracz wybiera miejsce i ustawia parametry, a system realizuje pozostałe zadania. Unikalna trasa jest gotowa do rywalizacji, dzielenia się nią ze znajomymi i rzucania im wyzwań czasowych. Pięknie, kurna, pięknie. W grze znajdzie się miejsce dla 50 samochodów, 5 lokacji rajdowych (Australia, Hiszpania, Michigan, Szwecja i Walia) oraz kariera, wyzwania jak jazda na czas czy niszczenie przeszkód (oby nie przesadzili jak z Ghymkhaną!), wyzwania dzienne, multi i popsute chłodnice.

A mówiłem Wam jak w Rally stykło, że ino raz, INO RAZ, przywaliłem dzwona nocą w drzewko, miażdżąc reflektory i umarłem z głodu na trasie nie dojechawszy nigdzie w ciemnościach? No, było.

Iiiiiii jaranko. 9 czerwca.

Dodaj komentarz7 myśli nt. „DiRT 4 w czerwcu

 1. Daimonion

  Gymkana była okropna, fakt. Przypomniała mi, jak bardzo, wściekle i wręcz psychopatycznie nienawidzę wszelkiej maści placów manewrowych. Samochody są do jeżdżenia, a nie do kręcenia bączków w wyznaczonych miejscach. Są takie dziedziny aktywności, zainteresowania i pasje, których nigdy nie zrozumiem.

 2. Obledny

  No nie wiem- jak widze ile czasu zajmuje mi ukonczenie w Dirt rally (oby zyl wiecznie!) pierwszych mistrzostw na poziomie podstawowym, w samochodzie z lat 60 z silnikiem od odkurzacza CHOCIAZBY NA 3 MIEJSCU- to mam dziwne wrazenie ze wyzej wymieniony Dirt Rally (oby zyl wiecznie!) wystarczy mi do czasu az gry i tak bedzie sie wczepiac bezposrednio do kory mozgowej.

  1. kaniawave

   @Obledny

   Dzieki, ze to napisales! Nie tylko ja jestem ulomny ;] Mecze sie niebotycznie jakims Fordem z napedem na tyl i czasem godzine mi zajmuje, zeby jedna trase przejechac nie wypadajac i zaliczajac ja na 3 miejscu na podstawowych mistrzostwach. Masakra! Dla mnie by wystarczylo, jakby DIRTa co 5 lat wydawali.

Powrót do artykułu