DICE pyta graczy co teraz ma zostać zbalansowane

Nitek dnia 24 stycznia, 2014 o 19:14    8 

Zbalansowane, nie mylcie z naprawione.

Battlefield jaki jest, każdy wie. Jeśli nie, to zawsze może zerknąć tutaj czy aby na pewno jest skończony. Tymczasem na Battle blogu, twórcy pytają co ma zostać zbalansowane następne. Łódki, broń na odrzutowcach czy inne nikomu niepotrzebne pierdoły w obliczu całej produkcji Dice. Zagłosować lub wyrazić opinie możecie w linku poniżej. Widocznie działająca gra nie jest najwyższym priorytetem.

Dodaj komentarz8 myśli nt. „DICE pyta graczy co teraz ma zostać zbalansowane

 1. Goblin_Wizard

  Czy raczej nie powinno się objąć wszystkiego jakimś spójnym pomysłem i balansować to mniej więcej jednocześnie? Jaki jest sens balansowania konkretnej rzeczy teraz, kiedy za chwilę będzie się zmieniało następną i poprzedni balans pójdzie… na szczaw?

  1. BlahFFF

   @Goblin_Wizard

   Nie da sie tak jesli to gracze sami wyrazaja opinie na temat tego czy cos jest za slabe czy za mocne. Dodaj do tego DLCki z nowymi zabawkami i wszystko zaczyna sie prawie, ze od poczatku.

   Co do czepiania sie samej gry. Aktualnie 4-ka jest w miare grywalna. Owszem, czasem netcode denerwuje, czesto trafia sie na “could not join server”, ale za to stabilnosc sie zdecydowanie poprawila i mozna spokojnie grac kilka rund bez problemow. Gosc, ktore zajmuje sie sprzetem i balansem wrocil z urlopu to zabral sie za swoja czesc zmian. Reszta nadal mysli (i pewnie wiele nie wymysli) czy da sie poprawic kod sieciowy.

Powrót do artykułu