Dodaj komentarz33 myśli nt. „Deus Ex uderza hajpem ostatecznym

   1. aihS Webmajster

    @powazny_sam

    Ale to trochę bez sensu. To ta sama sytuacja co w The Force Unleashed. Po co dawać wybór skoro kontynuacja gry z góry zakłada “kanoniczne zakończenie”. Chyba, że o czymś nie wiem i może twórcy jakoś to rozwiązali i biję teraz pianę bez sensu 😛

    Istnieje jeszcze możliwość, że to zostało już ogarnięte w Brakującym Ogniwie, ale nie mam DLC.

    1. Tasioros

     @aihS

     W Brakującym Ogniwie nie zostało to ogarnięte. Ale patrząc na możliwości w świecie gry oraz to, że Jensen bardzo drogi wielu osobom był, to może:

     Spoiler! Pokaż
      1. powazny_sam

       @aihS

       Akcja Missing Linka przypada w środku fabuły, w podstawce Jensen po prostu ładuje się na statek do kontenera i budzi w Szanghaju, a w dlc okazuje się (to nie żaden spoiler, wiadomo to od początku) że został jednak odkryty podczas rejsu i musi ogarnąć temat.

       1. furry

        @powazny_sam

        Napisz wprost, Missing Link to rzecz wycięta z gry i sprzedana później jako DLC.

        @aihS, czytam właśnie córce, polecone mi zresztą na gikzie “13 i 1/2 życia kapitana Niebieskiego Misia” i nasz bohater spotyka tam niejakiego Macka, z gatunku jaszczurów ratowniczych. Specjalizują się one w ratowaniu osób z opresji i czekają zawsze do ostatniej chwili.

        gikzowa wersja wydarzeń Pokaż
       2. powazny_sam

        @furry

        Ja jednak – być może naiwnie – uwierzę że prace nad DLC rozpoczęto dopiero po sukcesie podstawki.

        Z resztą takie rozszerzenia w pełni akceptuję – dodatkowe 6h fabuły podczas gdy sama gra starcza na minimum 20h (pomijając spore “replay value”) to naprawdę nieźle w czasach pierdołkowatych dodatków na 15 minut.

Powrót do artykułu