Dodaj komentarz19 myśli nt. „Destiny 2 na PC już za tydzień

  1. aihS Webmajster

   @Toc85

   Ciężko o dobrą odpowiedź bo raptem tylko paru jutuberów wyszło ponad hajp i pokazało co w D2 jest złe. Reszta tańczy jak im Acti zagrało. Przerażające, że nawet ACG dał Destiny 2 “must buy” i w ten sposób upadł mój osobisty ostatni bastion rzetelnego recenzowania 🙁

   1. iHS

    @aihS

    Odnoszę przeciwne wrażenie – generalnie chyba w dobrym tonie jest torturowanie D2 na wszystkie sposoby, ze wszystkich stron. Nie, że bezpodstawnie, jakieś podstawy pewnie mają – sam sprawdzę za tydzień, kupiłem za zdobyczną kartę podarunkową do empiku, miałem wybór to albo battlefront 2 (a stwierdziłem doświadczalnie że nie znoszę battlefrontów).

  1. Toc85

   @Revant

   Najładniejsza jest oczywiście moja mama! – powie każdy pięciolatek. Nie żeby wszystkie wyszły z jednego miotu.

   Ocenę grafiki powinno się rozdzielać: zamysł artystyczny i poziom zaawansowania technologii. Bez tego zawsze zostanie argument że “recenzja jest subiektywna i to moje zdanie a mnie się podoba”. Przedszkole na całego.

    1. Toc85

     @Revant

     Do mnie właśnie zamysł artystyczny nawet przemawia, ale urywki faktycznego gameplay’u wyglądają prostacko i sterylnie. Brakuje jakichś post effectów. ALE! trzeba oddać twórcom sprawiedliwość: przynajmniej widać jak to wygląda, bez żadnej ściemy i obróbki wideo. jak dla mnie ( brzydka prawda > piękne kłamstwo )

 1. iHS

  Szesnaście minut najgorszych przekleństw. Okazuje się że pomimo tego że Beta śmigała jak na sterydach, finalna wersja żegna się po pierwszej cutscence pokazując pulpit. Dlaczego? Dlatego że gra wymaga czegoś co się nazywa Supplemental Streaming SIMD Extensions 3 (SSSE3) w procesorze. Mój procesor – Athlon II X4 – tego nie ma. Beta wymagała? Nie wymagała. Kupiłem przez Empik – więc nie mogę zażądać zwrotu kasy, bo oczywiście żeby zainstalować grę musiałem otworzyć opakowanie (gdyby tylko ten zasrany kod do gry którą miałem ściągnięta na dysk wysłali mailem, to bym nie musiał). Phenomy też nie działają. Dawno nikt mnie tak nie wyruchał. Jezu. Co za wkurw.

   1. iHS

    @lemon

    Nie wiadomo. Napisali, że spróbują, ale że generalnie procki są poniżej minimalnych rekomendacji (co jest przegięciem, bo najszybsze nieobsługiwane Phenomy są szybsze od minimalnie wymaganych) i żeby się nie zdziwić jak nic z tego nie wyjdzie. Tak że, wal się konsumencie, to że gra działa w becie nie wskazuje na kogokolwiek i cokolwiek. Spróbuję jednak zrobić zwrot do tego empika, jak załatają, może znowu kupię.

Powrót do artykułu