Decay of Logos wygląda jak Zelda na PC

Rattie Rat dnia 8 marca, 2017 o 17:24    9 

Więc jeśli nie chcesz kupować Switcha…

Decay of Logos jest grą action RPG, która do złudzenia przypomina najnowszy hit Nintendo. Sami twórcy zaznaczają, że Zelda była dla nich inspiracją. Drugą była seria Dark Souls. Jak widać w poniższym trailerze,w grze będziemy biegać, skakać, siekać i rozwiązywać zagadki logiczne. Walki mają być taktyczne i mashowanie przycisku ataku bardzo szybko zakończy się śmiercią głównej bohaterki. Ważną postacią w grze ma być Jeleń, który nie tylko posłuży nam jako środek transportu, ale będzie też przydatnym kompanem.

Gra wyjdzie na PC i konsole, lecz data premiery nie jest jeszcze znana.

Dodaj komentarz9 myśli nt. „Decay of Logos wygląda jak Zelda na PC

    1. furry

     @Revant

     Z wikipedii: This article is about the species called “elk” in North America. For the species called “elk” in Eurasia (Alces alces), see moose.

     Czyli wg wiki w Ameryce mówią na łosia (Alces alces) moose a na jelenia wapiti (Cervus canadensis) – elk. Za to w europie mówią elk na Alces, a na wapiti chyba po prostu deer (albo wapiti).

     Ten zwierzak na filmie wygląda mi na jelenia, np. 0:20.

     1. Revant

      @furry

      Człowiek się uczy całe życie:-) anyway, biorąc pod uwagę, że jednak to amerykański jest podstawą w świecie gier ( mamy wszak Euro Truck Sinulator a nie Euro Lorry Sinulator 😉 ) i wygląd zwierzęcia na filmiku ( jak sam zauważyłeś) to pozostałbym przy jeleniu.

Powrót do artykułu