Daylight wystraszy osoby streamujące rozgrywkę

Nitek dnia 20 lutego, 2014 o 16:00    2 

Wiadomo już gdzie strach będzie nas chciał zaskoczy. 8 kwietnia.
Będzie szpital, ten znany ze zwiastunów, ale poza nim nasze nogi trząść się będą w więzieniu. To właśnie tam napotkamy pierwszych przeciwników i tam też gra stanie się bardziej agresywna zrzucają maskę eksploracji na rzecz straszydełek z ukrycia i cienia. Ciasne korytarze, cały pawilon więzienny to miejsce, gdzie trzeba będzie ukryć się przed niechcianym spojrzeniem. Boże daj, żeby to nie było Dementium II HD. Poza więzieniem, pohasamy także w lesie. Dostępny będzie, kiedy już wystarczająco wymoczymy stopy w przylegących do więzienia kanałach. Mimo że las będzie obszerną otwartą lokacją, nadal będzie zawierać elementy generowane losowo, podobnie jak pozostałe odwiedzane miejscówki. Ważniejsze miejsca w gąszczu drzew także będą porozrzucane inaczej z każdymi odwiedziny, a w gaju czaić się będą różnorakie niespodzianki. Niemiłe niespodzianki.

Screen2Screen4Będzie wsparcie dla 3D jeśli ktoś tego używa (nope) i ciekawe funkcjonalności dostępne dla wersji na Playstation 4. Tam, dzięki opcji share i streamowania. Twórcy zaimplementowali wymyślny fikołek. Zaszyli listę słów, które wpisane przez widzów w okienku czata spowoduje randomowe odpalenie odpowiedniego dźwięku w grze. I tak, gdybym napisał Meow, grającemu zamruczałby kot, morfując gracza w kłębek nerwów. Takie triggery będą limitowane czasowo, a lista słów nieujawniona.

Screen9 Screen10
Obrazki kojarzą mi się z Outlastem. To bardzo dobrze wróży. Choć zużyty to setting, obecny w każdym medium, tak losowość rozgrywki brzmi zachęcająco i odpychająco zarazem. Niemniej jednak zapisałem sobie w złotych myślach i bacznie obserwuję co w Daylight piszczy.
Wspomniałem o dacie – 8 kwietnia 2014 w cenie 14.99€ na Waszej Parówce.

Screen16 Screen1

Dodaj komentarz2 myśli nt. „Daylight wystraszy osoby streamujące rozgrywkę

Powrót do artykułu