Dodaj komentarz24 myśli nt. „Darmowy weekend z Borderlands 2

    1. Nitek De Kuń

     @borianello

     Ocykałem to swojego czasu.
     Wspominam dobrze, takka przygotówka przed Blacklistem, jak pomyślę o tym z perspektywy czasu. Nie wiem czemu, bo mało wspólnego, trochę sterowanie. Z mankamentów, które utkwiły w pamięci to fakt, że po jakimś czasie grałem “byle do końca” znużony monotonną rozgrywką, co akurat nijak się ma do Blacklista.

     W ogóle to coraz mniej wiem co ja z tym Blacklistem.

 1. Goblin_Wizard

  A właśnie! Gdybyście mieli polecić jaką fajną strzelankę SP to co by to było? Mam ochotę w coś postrzelać, ale nie przepadam za multi. Może być podobne do BL2, ale nie musi. Albo jeszcze inaczej. Gdybyście mieli ułożyć taką listę jak ostatnio pojawiała się w temacie rpg-ów to jakie tytuły by się na niej znalazły (nadal mówię o SP)?

  1. Wiatrak

   @Goblin_Wizard

   Ze strzelanek SP to może Far Cry 3? Oczywiście gra ma swoje absurdy i kretynizmy(ta fabuła, te postacie :P) ale ma również bardzo solidny gameplay z otwartym światem, duży wybór pukawek i swobodę działania. Jest dość sensowny system skradania, a na najwyższym poziomie trudności bohater nie jest aż tak kuloodporny (IMO i tak jest ciut za łatwo). Generalnie polecam, bo jest w niej co robić, do tego jest solidnie wykonana i dopracowana. Osobiście przeszedłem i bawiłem się przednio(całość zajęła mi 30h, ale bez części zadań pobocznych).

   1. pan-hydraulik

    @borianello

    Aspekt strzelania i grafika na plus.
    Fabuła kuleje, finał denny i zasakuje nagłym finałem bez … finału. pojazdy to szrot służący jedynie do przemieszczania się, na siłę wciśnięte jakieś wyścigi, pseudo-openworld w którym zasadniczo niewiele się dzieje a mobki respawnują się jak tylko zatrzaśniesz drzwi kibla. Imho zmarnowany potencjał.

  2. s2892 Honorowy dawca organów

   @Goblin_Wizard

   Metro: Last Light – tylko SP, liniowa w 99%; za to fabuła genialna jak na strzelanke; nie zadługie nie za krótkie ok 10~15h do przejscia linii fabularnej. No i swojskie klimaty (czyli wagoniki z warszawskiego metra oraz frakcje czerwonych i nazistów) .. hehe.. No i ostatnio na steamie w promocji bylo ..

    1. s2892 Honorowy dawca organów

     @Goblin_Wizard

     gra jest dobrze zoptymalizowana, dobrze wyglada na low details.. gra smiga ladnie na lapku nie do gier

     za Steamem:
     http://store.steampowered.com/app/43160/

     Minimum:
     OS: Windows XP (32-Bit only), Vista, 7, or 8
     Processor: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU or better)
     Memory: 2 GB RAM
     Graphics: DirectX 9, Shader Model 3 compliant graphics cards (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, etc)
     DirectX: Version 9.0c
     Additional Notes: Metro: Last Light utilizes NVIDIA 3D Vision with compatible cards and hardware.

  3. MusialemToPowiedziec

   @Goblin_Wizard

   Cóż, od mniej więcej początku XXI wieku FPSy mnie nie bawią (realizm i dziadkowie nie potrafiący biegać dłużej niż 5 sekund), ale ostatnio fajnie się bawiłem w Shadow Warrior (i starym, i nowym – choć w drugim przypadku warto podkreślić, że 85% przeciwników ginęło od miecza, a nie strzałów 😛 ).
   Całkiem dobrze się strzela w Human Revolution, co odkryłem grając w New Game + w Director’s Cut.

Powrót do artykułu