Darmowy weekend w Battlefield 1 i darmowy trial w The Division

Rattie Rat dnia 1 marca, 2017 o 19:03    10 

Sprawdź sobie gierki za darmo!

1. BATTLEFIELD 1Battlefield1_Reveal_063 marca rusza darmowy weekend z grą Battlefield 1. Na Xbox One zostanie udostępniona prawdopodobnie cała gra (tryb sieciowy i kampania), więc jeśli ktoś przysiądzie nad konsolą parę godzin może spokojnie przejść całego singla bez wydawania choćby złotówki. Natomiast na PC nie jest tak kolorowo, ponieważ trial pozwoli na grę przez maksymalnie 10 godzin, a kampania ograniczona jest do 2 rozdziałów historii (w grze dostępnych jest ich 5.)

2. THE DIVISIONthe_division_game_hd_1280x720-1291

Tu z kolei mamy do czynienia z akcją której nie musicie ograć koniecznie w ten weekend. Ubisoft udostępnił darmową wersję trial gry The Division dzięki której możecie przetestować pełną grę przez 6 godzin. Oprócz ograniczenia czasowego istnieje również ograniczenie poziomu który możemy w grze uzyskać i jest to poziom 8. Na PC i Xbox One można już gierkę ogrywać, natomiast na wersję PS4 trzeba poczekać do 9 marca.

 

Dodaj komentarz10 myśli nt. „Darmowy weekend w Battlefield 1 i darmowy trial w The Division

  1. emperorkaligula

    division nie warto. nabiera sensu dopiero na max lvlu i z ekipą. lvlowanie to drogą przez mękę: namiastka skilli, żadnych buildów/specjalizacji, tragiczna fabuła, a na 8 poziomie tylko jakieś 4 dzielnice z 15 się zwiedzi

    battlefielda nie bede gral nawet za darmo 😉

Powrót do artykułu