Darksiders 2 Deathinitive Edition za Season Passa do DS2

MusialemToPowiedziec dnia 30 listopada, 2015 o 12:07    3 

Nordic kombinował, kombinował, i zrobił taką jedną stronę.

Po wejściu na http://ds2dekeyredeem.nordicgames.at/auth.php i zalogowaniu się tam na Steama sprawdzane jest czy posiadamy Darksiders 2 i Season Pass albo jakieś DLC, i jeżeli spełnione zostaną jakieś minimalne warunki*, to do naszego konta automatycznie przypisana zostaje gra.

Bo dość sporym urwaniu głowy jacy fani Darksiders zrobili Nordicowi za rozdawanie gry tylko dla tych, którzy kupili na Steamie wersję “Darksiders Franchise”, a nie dla tych, co grę kupowali “w kawałkach”, lepiej późno niż wcale. Choć ci, którzy mimo posiadania Season Passa kupili w pierwszym tygodniu kiedy była “promocja”, pewnie będą niezadowoleni że już jest po czasie, kiedy można zrobić refunda XD . Aż boję się sprawdzać, jak dużo osób krzyczy z tego powodu na Steam Forum 😛

*Nie mam zielonego pojęcia, jakie są wymagania minimalne. Na pewno dostaje się grę za posiadanie Season Passa, ponoć za samo posiadanie DLC “fabularnych” też. Jak coś tam macie, warto próbować.

Dodaj komentarz



3 myśli nt. „Darksiders 2 Deathinitive Edition za Season Passa do DS2

  1. iago

   @iHS

   Może kiedyś naprawią (tak samo jak może kiedyś ktoś naprawi Space Hulk: Ascension, które jest koszmarnie popsute od ostatniego patcha…).
   Anyway – dostałem Deathinitive Edition po zalogowaniu na tę stronę (mam Season Pass, Tomb of Argul, Abyssal Forge i Demon Lord Belial – a przynajmniej te DLCki wyświetliło jako potwierdzenie). Całe szczęście, że nie wziąłem wcześniej za te 6€…

Powrót do artykułu