Darkest Dungeon – garść informacji

Toc85 dnia 27 grudnia, 2014 o 20:06    12 

 

darkest dungeonDarkest Dungeon, turowy taktyczny roguelike osadzony w realiach dark fantasy powoli nabiera kształtu.

Jak informuje oficjalna strona tworców tytułu 3. lutego 2015 roku startuje early access. Wersja owa dostępna będzie dla wszystkich którzy wsparli projekt finansowo poprzez kickstarter. Na dzień dzisiejszy dalsze wsparcie projektu jest już niemożliwe. Wartym odnotowanie jest fakt, iż grą zainteresowało się Sony i na początku grudnia zapowiedziało wydanie Darkest Dungeon także na konsolę PS4.

Po więcej szczegółów na temat samej gry zapraszam do wcześniejszych newsów tu oraz tu a także na oficjalną stronę twórców gry (link w źródle).

Czekam z niecierpliwością, co by ubić parę świniotaurów (gdzie te widły?!).

 

 

Dodaj komentarz12 myśli nt. „Darkest Dungeon – garść informacji

 1. aihS Webmajster

  Sony takie odważne, inwestuje w indyki, które ludzie sobie sami ufundowali, wow. Rozumiem twórców i dobrze im życzę, ale wchodzenie w układy z korpo jeszcze przed early accessem dla backerów trochę niefajne. Uwiera mnie teraz 50$, które im dorzuciłem. Żeby chociaż z Majkrosoftem 🙁

  1. Toc85 Autor tekstu

   @aihS

   Sony ciężko winić – widzą potencjał i szczerzą złote zęby. A tych czterech kolesi piszących grę… też trochę ciężko winić. Widzą pieniądz to się schylą (po pieniądz, nie po mydło). Jeśli kasa od sony pozwoli im realizować kolejny fajny projekt, tym razem już bez kickstartera, to może nie jest tak źle =)

 2. Toc85 Autor tekstu

  O. widzę ofiarni jesteście 😉 ja dowiedziałem się o projekcie jak już mieli nazbierane na chleb i piwo więc się nie dorzuciłem. Wyjdzie dobra to zapłacę.
  Wie ktoś czy Koń sypnał kasą? Chętnie rzuciłbym okiem na luźne gadki albo streama….

Powrót do artykułu