Czy wiesz, że w piątek wychodzi drugi Titanfall?

Nitek dnia 24 października, 2016 o 18:41    22 

Przypomina o sobie w zgiełku FPSów dość fajnym zwiastunem.

Stawia przy okazji pytanie, czy tym razem się uda? Jakoś o nim cicho na tle Battlefielda i ofensywy marketingowej Infinite Warfare, z betą włącznie. Zwiastun za to ma całkiem fajny, zobaczcie.

Oceny latające po internecie mówią, że wyszło wszystko dobrze. Z drugiej strony, niby jedynce też, a wiemy jak się skończyło. Zobaczymy.

Dodaj komentarz22 myśli nt. „Czy wiesz, że w piątek wychodzi drugi Titanfall?

  1. Stah-o

   @aryman222

   Ha, na szczęście bardzo się mylisz 🙂 Też tak myślałem, aż do spojrzenia na kilka materiałów różnych jutuberów. Teraz masz jeszcze parę gotowych recenzji pełnych achów i ochów. Do tego dołóż jeszcze fakt, że wszystkie nowe mapy i nowe tryby do multi będą dodawane za darmo! I pomyśleć, że jeszcze wczoraj nawet o zakupie nowego tytana nie myślałem, a dziś jestem na 95% zdecydowany 🙂 Ech te życie…

     1. Stah-o

      @MusialemToPowiedziec

      Serio myślisz, że super-hiper-szatano-korporacja wpompowałaby miliony milionów z nastawieniem na porażkę? Oni po prostu chcą stworzyć silną konkurencję dla swojej własnej marki w tej półce, co jest zawsze najlepszą metodą na dywersyfikację przychodów. Czy klient wybierze surowe realia pierwszej wojny czy super nowoczesne tytany miliony milionów spłyną do tej samej kieszeni. Decyzja o darmowych mapach i trybach to po prostu świetna droga do zbudowania nowej silnej marki z wiernym fanbejzem, a to samo w sobie jest przecież wartością nad wartości.

      1. MusialemToPowiedziec

       @Stah-o

       Może na konsolach inaczej to wygląda, ale na PieCu specjalnie Tit2 nie widać, BF1 skutecznie go zagłusza.

       Jak nie ma marketingu, to znaczy że nie chcą go wepchnąć wszystkim i wszędzie (w przeciwieństwie do BF1, o którym ciągle coś widziałem i słyszałem).
       Stąd też uważam, że Tit2 nie jest nastawiony na 20 milionów kopii a’la CoD, tylko na budowanie marki pod Tit3+, kiedy EA będzie już mogło w pełni przejść na model “rok na BFa od DICE, rok na Tita od Respawn”, tak jak próbowali z BFem i MoHem w okolicach 2010.

   1. lemon

    @Stah-o

    Może przesadziłem z tą straszną słabizną, ale ja wymagający jestem. 😉

    God is a Geek – 9,5/10 (“story kind of fizzles out a little towards the end”)
    GameSpot – 9/10 (“the writing here is lacking”)
    Game Revolution – 4/5 (“the story that spans only nine levels is pretty basic”)
    CDAction 8/10 (“Ogólne wrażenia z kampanii bledną przez absolutnie nieangażującą fabułę i płytkie postacie”)

Powrót do artykułu