Czarna Kompania – promocja na ebooki

furry dnia 26 listopada, 2015 o 14:14    9 

Znaków i cudów było pod dostatkiem, powiada furry. Promocja na amazon.com, sami do siebie miejcie pretensje, jeśli ją przegapicie.

Jak grom z jasnego nieba uderzyła promocja, cztery tomy, dwanaście dziesięć powieści opisujących dzieje Czarnej Kompanii za niecałe $24, pojedyncze tomy po $5,99. Oczywiście wszystko po angielsku, przyda się czytnik, choć nie jest niezbędny.

Wydawcą jest Tor Books, więc książki pozbawione są zabezpieczeń DRM.

1. Chronicles of the Black Company“The Black Company”, “Shadows Linger”, “The White Rose”
2. The Books of the South“Shadow Games”, “Dreams of Steel”, “The Silver Spike”
3. The Return of the Black Company“Bleak Seasons”, “She is the Darkness”
4. The Many Deaths of the Black Company“Water Sleeps”, “Soldiers Live”

Dodaj komentarz9 myśli nt. „Czarna Kompania – promocja na ebooki

  1. furry Autor tekstu

   @Redook

   Nie musisz mieć czytnika, ale trzeba założyć konto i zainstalować aplikację na PC lub Androida. Są też wersje na jabłka, nie używałem, ale znajdziesz.

   Jak już założysz konto, podepniesz kartę i kupisz, wchodzisz w “Manage your content and devices” i z listy kupionych książek wybierasz “Download and transfer via USB” i potem ten program. Chodzi o to, że amazon DRM zabezpiecza plik osobno dla każdego urządzenia czy instalacji programu. Tylko że pliki z wydawnictwa Tor nie są zabezpieczane żadnym DRM, więc jak już pobierzesz plik, możesz go otworzyć na każdym urządzeniu obsługującym format mobi.

   EDIT: lemon dobrze pisze, tak to jest jak się coś ten-tego bez sprawdzenia najpierw. Tym moim sposobem można wysłać tylko na czytniki, reszta jest nieaktywna.

Powrót do artykułu