Crudelis – dajcie zielone światło

SzalonyBlazen dnia 9 października, 2014 o 23:00    18 

Witam

Panie i Panowie, siedzący cicho w najciemniejszym kąciku Gikza, Wasz uniżony sługa Szalony Błazen ma prośbę. Potrzebne jest wsparcie na Steam Greenlight dla  gry Crudelis http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=317814144 . Dodam że jeden z naszych gikzowiczów maczał swoje lepkie, mechaniczne paluchy w tym projekcie popełniając kilka grafik  ( m.in. logo, szkice).

Moi Drodzy pomożecie? 😉

 

 

Dodaj komentarz18 myśli nt. „Crudelis – dajcie zielone światło

 1. Stah-o

  Klikłem gdzie trzeba – dodam, że to był mój pierwszy raz 🙂
  Powodzenia, pomysł wydaje się bardzo fajny.

  Widziałem na waszym fejsie, że dobreprogramy o was napisały. Nie wiem jak jest teraz, bo przez ten cholerny kryzys wszystko się pozmieniało, ale sporo lat temu ten portal nieźle mi pomógł, gdy wyłowił pierwszą moją aplikację i wyróżnił w jakimś konkursie. Łyżkę dziegciu dołożył kilka miesięcy później, gdy pewnego dnia otrzymałem od nich emaila z cennikiem reklam (to była tzw. propozycja nie do odrzucenia, w której się nie połapałem wtedy :)), więc ja im odpisałem zgodnie z prawdą, że aktualnie (wtedy) koncentrujemy się raczej na reklamach w magazynach papierowych (piękne czasy). Dnia następnego mój soft z oceny 5/5 przeszedł (oczywiście zbiegiem okoliczności ;)) na 4/5 – no cóż biznes jest biznes 🙂 Tak czy siak pomogli w tamtych czasach mocno i oby wam też się to jakoś ułożyło.

  1. SzalonyBlazen Autor tekstu

   @projan

   Hahaha nieeee ja w ogóle w tym projekcie nie uczestniczę. Ja wrzuciłem po prostu info o tym że jest gra, która potrzebuje wsparcia. Sami zdecydujecie czy im się należy czy nie. I od razu powiem – nie nic z tego nie mam. Ot znajomy jest zaangażowany w jakimś stopniu w tą grę i mu ciut z Waszą pomocą pomagam. 😉

Powrót do artykułu