Dodaj komentarz4 myśli nt. „Contrast zachęca zwiastunem

  1. Mindestens

   @Marcin O

   Przeczytałem kilka recenzji i wszyscy wskazują na miałkość przedstawionej historii, bugi oraz niedoróbki wynikające z przedwczesnego wyjścia gry. No i zagadki są ponoć nijakie, w dodatku ludzie calakują grę w cztery godziny. Chyba tego dzisiaj nie odpalę, tylko odczekam parę miesięcy, aż cokolwiek spatchują.

   1. bosman_plama

    @Mindestens

    Bugów na razie nie stwierdziłem. Historia rzeczywiście nie powala, ale w moim przekonaniu nie ma powalać, tylko budować klimat epoki i w tym klimacie się trzyma. Zagadki chyba rzeczywiście nie są najwybitniejsze, skoro póki co udawało mi się wszystkie je stosunkowo szybko rozwiązać, a nie jestem mistrzem rozwiązywania zagadek:P. Bywa z nimi różnie, niektóre mają swój urok, jak np. zgranie się z ruchomymi cieniami rzucanymi przez rozmawiającą parę, po których to cieniach trzeba przejść. Tylko, czy to zagadka?

    Na razie (ledwie 84 minuty gry) świat sprawia na mnie wrażenie wyłącznie dekoracji. Oczywiście, ulice są puste, bo wszystko dzieje się w nocy, więc tylko czasem można się na kogoś napatoczyć. Ale już. np. fakt, że wszystkie knajpy są puste, a w hotelu brak recepcjonisty wydaje się trudniejszy do wyjaśnienia. Chyba, że cały urok miał na tym polegać i to byłbym w stanie kupić, bo przecież biegamy, poniekąd, po wyobraźni dziewczynki, nie?

    Rzeczywiście, cały czas towarzyszyło mi uczucie, że można by z pomysłu na tę grę wycisnąć coś więcej. Niemniej, ma za sobą dopiero lekko ponad godzinę, więc możliwe, że nie wiem wszystkiego.

Powrót do artykułu