Commandosi w Japonii? Takie slogany towarzyszą zapowiedziom Shadow Tactics: Blades of Shogun

Nitek dnia 21 września, 2016 o 15:41    5 

I w sumie nie są dalekie od prawdy.

Przeklejka z info prasowego:

Akcja Shadow Tactics: Blades of Shogun rozgrywa się w roku 1615, w epoce Edo. Władzę w Kraju Kwitnącej Wiśni przejmuje nowy, pragnący zjednoczyć kraj szogun. Do walki z buntownikami rekrutuje piątkę uzdolnionych wojowników specjalizujących się w zabójstwach, sabotażu i szpiegostwie.
Shadow Tactics: Blades of Shogun to szereg złożonych misji wymagających taktycznego myślenia. Do dyspozycji gracza zostaje oddana piątka bohaterów. Ninja najlepiej czuje się pod osłoną cienia, a samuraj Mugen dzięki sile potrafi walczyć z kilkoma przeciwnikami na raz. Gejsza Aiko to mistrzyni kamuflażu, Yuki specjalizuje się w zastawianiu pułapek, z kolei Takuma – w atakach z dystansu. Tylko w pełni wykorzystując indywidualne predyspozycje każdej postaci gracze będą w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom.
Premiera 6 grudnia, czyli w sam raz na chrystusowe 😉

Dodaj komentarz5 myśli nt. „Commandosi w Japonii? Takie slogany towarzyszą zapowiedziom Shadow Tactics: Blades of Shogun

  1. Goblin_Wizard

    Ostatnio, po ponad 20 latach obejrzałem sobie Shoguna z Chamberlainem. Nadal dobry film. Nic się nie zestarzał (no może poza scenami na morzu). Chętnie bym już popykał w tę gierkę.

    btw wątpię czy shogun pragnący zjednoczyć kraj mógłby sobie pozwolić na wynajmowanie nindżasów bo to bardzo niehonorowy czyn i gdyby się wydało to wielu przywódców rodzin i klanów mogło by się od niego odwrócić albo zupełnie przejść na drugą stronę barykady.

Powrót do artykułu