Co ja czytam – tryb klasyczny wrócił na łono Battlefielda

Nitek dnia 10 października, 2014 o 17:50    4 

Tak, tego czwartego.

W związku z akcją załatamy do końca roku panie prezesie, Battlefield jest ostrzeliwany aktualizacjami, coby nam się lepiej grało. Tym razem dodano tryb klasyczny. Co to, kto to, ale nie wiadomo dlaczego, wyjaśni Wam kopypasta z blogasa BF. Reszta w odnośniku niżej.

Większy poziom trudności

Tryb klasyczny wzorowany jest na rozgrywce w stylu Battlefield 2 i powstał z myślą o graczach szukających mocniejszego zaakcentowania współpracy zespołowej i bardziej wymagających wyzwań podczas gry wieloosobowej. Poziomem trudności tryb klasyczny plasuje się pomiędzy trybem normalnym i hardcore Battlefield 4. Część funkcji została usunięta lub zmodyfikowana i położono większy nacisk na skoordynowaną pracę zespołu.

Tryb klasyczny zawdzięcza swój kształt Waszym uwagom. Wszyscy w DICE czerpaliśmy wielką przyjemność z testowania go razem ze społecznością. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zmiany zasad w ustawieniach klasycznych.

Brak dostrzegania wroga na ekranie 3D: w trybie klasycznym po dostrzeżeniu wroga nad jego głową nie pojawi się trójkątna ikona. Będzie on jednak tak jak zwykle widoczny na minimapie.

Zdrowie i brak regeneracji: poziom zdrowia jest taki sam jak przy ustawieniach normalnych, ale nie będzie miała miejsca automatyczna regeneracja zdrowia żołnierza lub pojazdu. To zwiększy rolę toreb medycznych i narzędzi naprawczych na polu bitwy. Zadbajcie o to, aby zawsze mieć w pobliżu technika lub szturmowca!

Odradzanie dowódcy drużyny: dowódca drużyny jest teraz gwarantem wejścia do rozgrywki, ponieważ nie można się odradzać przy innych członkach drużyny. Poruszajcie się zawsze razem i chrońcie swojego dowódcę, aby zachować szansę na wygraną!

Przeładowanie: każdy dobry żołnierz Battlefield wie doskonale, że liczy się każda kula. W trybie klasycznym jest to szczególnie istotne, ponieważ zmieniając nieopróżniony magazynek, tracisz znajdujące się w nim pociski. Jeśli nie chcesz mieć przerw w ogniu, trzymaj się blisko żołnierza wsparcia dysponującego skrzynką amunicji!

Brak kamery zewnętrznej pojazdów: jeśli w trybie klasycznym masz ochotę na pojedynek w powietrzu lub bitwę pancerną, musisz polegać tylko na swoich umiejętnościach prowadzenia walki z perspektywy pierwszej osoby!

Nigdzie nie znalazłem wzmianki czy gra w ogóle się uruchamia, a wieść niesie, że ostatnio ten aspekt potraktowano po macoszemu. No, ale, dzieje się.

Dodaj komentarz4 myśli nt. „Co ja czytam – tryb klasyczny wrócił na łono Battlefielda

Powrót do artykułu