C:MANO dostępny w wersji light

michgre82 dnia 23 października, 2015 o 12:47    1 

Command: Modern Air Naval Operations to duchowy następca Harpoona. Niestety – bardzo kosztowny. Koszt na Steam to 74€. Poważne promocje się nie zdarzają, dema brak. Dla kogoś, kto nie jest przekonany, że zabawa między bazą danych a globusem będzie wciągać – to poważna bariera.

Wydawca, Slitherine, chcąc sięgnąć do rynku mniej hardkorowych graczy wydał wersję “light” zatytułowaną “Northern Inferno”. W ramach tej wersji otrzymujemy w pełni sprawny symulator, misje tutorialowe oraz 15 powiązanych fabularnie scenariuszy rozwoju trzeciej wojny światowej od początkowych rozgrywek między okrętami podwodnymi w cieśninie GUIK (Greenland-Iceland-UK) po dowodzenie dywizjonami B-52 z możliwością zasadzenia muchomorków.

Kampania wzbogacona jest o materiały multimedialne – zdjęcia i filmy. Wersja “Light” pozbawiona jest możliwości rozgrywania misji z Community Pack oraz nie posiada edytora. Może być Wasza za 18€. To na prawdę fajna opcja, jeśli takie AAR jak ten Was wciągnęły.

Dla posiadaczy pełnej wersji C:MANO Northern Inferno stanowi płatny DLC. Ja polecam, mam już zalogowane 180h! Dostępny u Gaba.

Dodaj komentarzJedna myśl nt. „C:MANO dostępny w wersji light

Powrót do artykułu