Clockwork Empires i (bardziej) wczesny dostęp od 18 lipca

Larsen dnia 17 lipca, 2014 o 13:18    4 

Wielbicieli wczesnego dostępu uraduje na pewno fakt, że Gaslamp Games postanowiło pójść o krok dalej i zapewnić wcześniejszy dostęp do wczesnego dostępu do swojej najnowszej gry – Clockwork Empires.

Za jedyne 30 dolarów już od jutra możecie zająć się zarządzaniem własną osadą i oprócz dzielenia rozterek i trudów jej mieszkańców odczuwać na własnej skórze problemy nękające nieukończone gry.

Clockwork Empires to strategia czasu rzeczywistego w klimatach steampunkowych o mechanice przypominającej Settlers’ów, serię Anno czy Banished. Oprócz trudów żmudnego wydobywania i wytwarzania mieszkańcy osady będą prześladowani przez zło – w tym przez dalekiego krewnego Cthulhu.  Całość prezentuje się bardzo okazale. Tylko ta cena …

 

Gaslamp Games to twórcy gry Dungeons of Dredmor.

Dodaj komentarz4 myśli nt. „Clockwork Empires i (bardziej) wczesny dostęp od 18 lipca

  1. Mindestens

   @Nitek

   Buying a copy of the Earliest Access build will get you a Steam key, which you can then use to play Clockwork Empires. Your Earliest Access will be upgraded to a copy of the Steam Early Access version when we launch it in August; you will also, subsequently, get the finished game when it’s done.

   Nic aż tak nowego, to samo, co chociażby z Invisible Incorporate opisywanym wczoraj. Od czasu do czasu trafiają się gry w takiej “dystrybucji”.

Powrót do artykułu