Chris Taylor prawdopodobnie chce wskrzesić Total Annihilation

Nitek dnia 8 października, 2013 o 16:36    4 

Pamiętacie Chrisa, nie?

Ostatnio zabłysnął nieszczerym uśmiechem w swojej kampanii Kickstarterowej. Zalewając się łzami obwieszczał, że musi zamknąć studio Gas Powered Games, bo nie uzbierali na wódkę, chleb i zrobienie nowej gry. Jak się okazało Chris znalazł się pod skrzydłami Wargaming (World of Tanks). Nie, nie będzie nowego Supreme Commander, bo marka została w rękach Square Enix. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, a zatem bardzo prawdopodobne jest, że knują zrobić kolejne Total Annihilation. Lub coś w ten deseń. W podcaście cnc następuje tu chwila łkania, że to nie obwieszczenie, że nie jest gotowy, bla bla bla. Jednakże kości zostały rzucone i można być pewnym, że o to właśnie chodzi.

Pytanie brzmi. Po co, skoro Planetary Annihilation pokazuje wszystko, co pokazywało Total Annihilation i Supreme Commander (luźne gadki) ?

Czas pokaże.

Podcast odsłuchać możecie TUTAJ

Dodaj komentarz4 myśli nt. „Chris Taylor prawdopodobnie chce wskrzesić Total Annihilation

  1. Mathiuss

    Total annihilation byl spoko przez chwile, ale jakos nigdy go nie skonczylem, bo bylo kilka innych lepszych, bardziej miodnych rtsow. To samo z Supreme commander, ladna grafa ale co z tego- dlugie zmudne nudne misje. Raczej nie czekam.

Powrót do artykułu