Call of Duty Modern Warfare Remastered dostało darmowe mapy. I skrzynki

Nitek dnia 14 grudnia, 2016 o 15:58    0 

Nie mylicie się.

Być może wprowadzenie skrzynek to próba Acti nadrobienia strat po niezbyt wysokiej sprzedaży Infinite Warfare, być może taki był plan od początku. Niemniej jednak w MWR można nabyć punkty, a za nie skrzynki,,, w których znajduje się masa kosmetycznych pierdół. Malowania broni, malowania mundurów, fikuśne celowniczki, ale też inne modele postaci grasujących w rozgrywkach dla wielu graczy. Tu ciekawostka, bo są także modele kobiet.

Skrzynki w COD nie są nowością, bo są obecne już od dwóch odsłon i generalnie w niczym nie umniejszają zabawie, choć w MWR znajdują się także takie wynalazki jak szpadel zamiast kosy, więc może i są jakieś pukawki, co byłoby nowością.

Same punkty potrzebne do kupowania skrzynek wpadają podczas rozgrywki właściwej, co daje skrzynkę raz na jakiś czas, więc nie wydając ani grosza, można coś wyłapać.

Nie prosiłem o to, ważne jednak, że multi nadal bawi.

Zainteresowani tematem Infinite Warfare będą mogli weń pograć od 15 do 20 grudnia, za darmo, 2 misje kampani i całe multi z ograniczeniem do 15 lvl. Wszystko wskazuje, że happening ominie posiadaczy PC.

Dodaj komentarz