Bundle atakują

MusialemToPowiedziec dnia 7 listopada, 2013 o 20:46    4 

Bronić portfeli!

Z jednej strony, atak przeprowadza Humble Bundle dając możliwość zakupienia gier Daedalic Entertainment: Za $1: Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes, A New Beginning – Final Cut, The Whispered World, The Chronicles of Shakespeare: Romeo & Juliet iThe Chronicles of Shakespeare: A Midsummer Night’s Dream, a za $6 dostaje się dodatkowo Deponia, Journey of a Roach i The Dark Eye – Chains of Satinav (Steam).

Z drugiej strony, atak przeprowadza Indie Gala, gdzie za $1 dostajemy The 39 Steps, Lucius i Star Wolves 3: Civil War, a za Pobicie Średniej dostajemy Alien Spidy, Dollar Dash, Colin McRae DiRT 2, Bang Bang Racing i Hard Reset Extended Edition.

Indie Royale prezentuje kolejną Debut Bundle, pełną gier na Desurę, jednocześnie też DRM Free. W paczce FootLOL: Epic Fail League, Reversion – The Meeting, Subject 9, Dualsus, ARKADIANAX, Champions Of Chaos 2 i Rhythm Destruction. Wszystkie są na Greenlight, jak już uda się im trafić na Steama to i taką wersję powinniśmy otrzymać.

No i jest też BeM(ine) Ten, o którym wspominałem w innym newsie. Za $1 Electronic Super Joy, Shelter, Last Knight, a za $5 Call of Juarez, Face Noir, Legends of Dawn, Finding Teddy, Mystery Game

Jest też pełne gier strategicznych Bundle-In-A-Box., w którym za niemal $2 Us & Them – Cold War, Storm Over The Pacific, AI War: Fleet Command, Creeper World, Strategic War in Europe, The Trouble With Robots, Age of Conquest III, a za Pobicie Średniej Mayhem Intergalactic, Project Aftermath, Fall Weiss i Creeper World 2 (uwaga, niewielka część gier na Steam).

Bundle (niemal) bez żadnych DRMów na GamersGate. Za $1 Masterspace, Heroes of a Broken Land (Beta), Tales of Maj’Eyal (Other DRM), Smooth Operations: Call Center Chaos, No Time to Explain

A także, już nie bundle: CoD Ghosts za $5. Znaczy, Modern Warfare, ale wszyscy mówią, że ta seria nic się nie zmienia, więc wychodzi na to samo.

brokilon Informuje: “gog ma swój bundle. 3 gry za 5$, cała kasa na charity (gog dorzuca różnicę, którą kradną banki i inni złodzieje). Gry do wzięcia całkiem atrakcyjne.”

Dodaj komentarz4 myśli nt. „Bundle atakują

  1. Mindestens

    Jak się okazuje, w kodzie strony były (bo zostały już usunięte) wskazówki co do bonusów – F.E.A.R., Mortal Kombat Arkade Collection, Guardians of Middle-earth z jednym z DLC oraz po jakimś DLC do Arkham Origins, i Gotham City Impostors (F2P).

    Nie wiem, czy bonusowe gry dostaną tylko ci płacący BTA jak to było ostatnimi czasy, czy early buyers również, żadnej informacji na ten temat na stronie HB nie ma.

    http://s5.hostingkartinok.com/uploads/images/2013/11/8f46c4ba376b3f0a10ae4227f9724d66.png

Powrót do artykułu