Bookrage tym razem w pięciu odsłonach

furry dnia 27 kwietnia, 2017 o 19:49    10 

Nie będę długo pisał, bo czas akcji jest krótszy niż zwykle, tylko 4 dni, do końca Pyrkonu. Tym razem zrzucono istną bombę termobaryczną, bo mamy pięć ofert jednocześnie. Choć wszystko to powtórki, ale jakie!

  • Janusz A. Zajdel – łącznie 12 książek rozbitych na kilka progów, jeśli chcecie kupić wszystko, w tym te najlepsze, musicie wysupłać ok. 80 zł, ale podobno warto. Furry poleca.
  • Adam Wiśniewski-Snerg – 5 książek, z czego furry poleca “Robota” i “Według łotra”. wydając co najmniej dostaniemy opowiadania, które w większości też są co najmniej dobre.
  • Krzysztof Boruń – 5 książek, w tym zbiór opowiadań, “Toccata”, i powieść “Małe zielone ludziki”, które można przeczytać. Jeśli zostało wam coś w pugilaresie, można rozważyć. Za 50 zł dostaniemy jeszcze papierowe wydanie książki “Ósmy krąg piekieł”, ale chyba nie warto.
  • Jakub Ćwiek – łącznie 12 książek, głównie z cyklu “Cłopcy”, czyli Piotruś Pan na miarę naszych czasów. Furry nie wie czy poleca, przeczytał zbyt małą próbkę, ale przyznaje, “Gotuj z papieżem” brzmi intrygująco.
  • The Walking Dead – Jeśli komuś mało komiksu i serialu, Jay Bonansinga napisał pięć książek, które możemy nabyć w tym pakiecie, w niektórych maczał palce Robert Kirkman. Jeśli go kojarzycie to warto spróbować, tym bardziej że wszystko da się nabyć za niecałe 13 zł. Ale jeśli przejadły się wam żywe trupy, furry mówi “pomidor”.

Podsumowując, wszystko już niby było, ale jeśli od niedawna macie czytnik, albo byliście wtedy na wakacjach, to macie szansę.

Dodaj komentarz10 myśli nt. „Bookrage tym razem w pięciu odsłonach

Powrót do artykułu