BF4 – oficjalny trailer i rozgrywka z DLC China Rising

aryman dnia 4 grudnia, 2013 o 11:27    42 

Przestali szyć ubrania, zaczęli składać bombowce…

Narracja jak do trailera jakiejś kampanii singlowej 🙂

Rozgrywkę jeszcze znalazłem – dop. Nitek,

Dodaj komentarz42 myśli nt. „BF4 – oficjalny trailer i rozgrywka z DLC China Rising

  1. aryman222 Autor tekstu

   @Nitek

   mam, preorder był 🙂 ale o ile BF3 chodzi mi w 20-50 klatkach (w zależności od akcji, zwykle jakieś 30-40), o tyle BF4 wyświetla mi 0-35 klatek (zwykle 10-20), co oznacza, że jest niegrywalny 🙁 zatem czekam na wymianę kompa, wtedy dopiero zapoznam się z tym cudem…

   1. Mariosgh

    @IRIEID

    Hehe, ciekawe ile czasu zajmie im wydanie patcha, by to wszystko naprawić i zbalansować. Miałem kupić BF przy okazji świąt, ale chyba poczekam co najmniej do lutego, żeby się nie frustrować tymi wszystkimi bugami, crashami i brakiem balansu.

    Swoją drogą, czy oni tam nie mają testerów?

       1. borianello

        @Nitek

        Tak na serio, to CTD miałem tylko po którymś patchu, po tym wczorajszym ręką odjął, więc dotnięty byłem przez crashe przez jakiś tydzień.
        Z tego co wiem, to BF2 i BF2142 były równo zabugowane w dniu premiery i pół roku po niej, więc to chyba taka DICE’owe tradycja. BF: BC2 – nie pamiętam jakichś większych problemów, za to początek BF3 – porażka, pierwsze 2 – 3 tygdonie były dla mnie niegrywalne.
        BF4 dziwi mnie, bo jak to jest, że wypuszcza się w zasadzie nowe mapyh do BF3 i robi się to w sposób tak nieudolny jak widać po forach.
        Ja mam farta, bo z wyjątkiem zeszłego tygodnia, bawie się dobrze bez większych błędów.

Powrót do artykułu