Bezsenna promocja na GOG

mr_geo dnia 21 marca, 2016 o 20:32    3 

Czyli Sleepy Sheep Insomnia Sale wystartowała dziś na www.gog.com (21/03/2016) o 14:00 UTC i potrwać ma do wyczerpania zapasów (co brzmi dość głupio dla towaru co to jest rozprowadzany w dystrybucji cyfrowej, ale marketing, baby!).

GOG obiecuje darmowe (randomowe) gry za każde 10 kupionych gier, a ponadto anonsuje pojawienie w nieśpiącej promocji jakiś bliżej niesprecyzowanych tytułów które “never before seen on GOG.com“.

Na podstawie oceny dotychczasowej oferty obniżki wydają się kształtować na poziomie 40% – 80%, a pula gier obejmuje całkiem sporo pozycji (na godz. 20:00 CET zliczono około 60). Co więcej, duże obniżki nie dotyczą li tylko i wyłącznie ramot i gier klasy B – można np. wyhaczyć Wieśka 3 za niecałe 20 eurasów.

Więcej informacji w oficjalnym komunikacie na forum GOG.

PS. Obrazek tytułowy pochodzi z oficjalnego zbioru promocyjnych tapet.

PS2. Podziękowania dla Nitka i Zetsubou-sana za zwrócenie uwagi i poprawki w formatowaniu newsa… Oraz apologiesy dla posiadaczy mądrofonów którzy przez brak w/w poprawek mieli pozajączkowany tekst. Obiecuje poprawę na przyszłość. 🙂

Dodaj komentarz3 myśli nt. „Bezsenna promocja na GOG

  1. furry

    W promocji chodzi o to, że co jakiś czas pojawia się określona ilość kopii jednego tytułu, po ich sprzedaniu pojawia się następny tytułu. Stąd “insomnia”, bo musisz non stop siedzieć i przeczekać pińcet szajsowych gier -40%, żeby znaleźć Dark Souls za dwa dolary. Żartuję, nie ma Dark Souls na GOG-u.

Powrót do artykułu