Będzie tryb survival dla Far Cry Primal

Zetsubou-san dnia 31 marca, 2016 o 12:29    11 

Chyba obserwujemy powstawanie nowego trendu. Czyli “zróbmy grę dla idiotów, a potem wciśnijmy tam super fajny tryb survival, żeby nie było za łatwo. Co tam, że gra nie była projektowana pod takie rzeczy, Lara miała to ja też chce .”

No, ale jak już po marudziłem, cóż takiego się zmieni w owym trybie? Będzie stamina, kiedy nasz bohater złapie zadyszkę, będzie powolny i trudniej przyjdzie mu np. walczyć. Szybka podróż pozostanie, ale podczas jej trwania zgłodniejemy, a nasza postać się zmęczy.

Zmieni się też kilka rzeczy w sprawie naszych pupili. Po ich schwytaniu będą stawać się coraz słabsze, a te najsilniejsze łatwo skóry nie oddadzą. Na koniec będzie permanentna śmierć i jej łatwiejsza opcja. W tym drugim przypadku będziemy mieli drugą szansę, która zresetuje się co jakiś czas. Sam tryb nie będzie samodzielny, a zostanie swoistą nakładką na kampanie, gdzie będzie można włączyć lub nie powyższe opcje.

 

Dodaj komentarz11 myśli nt. „Będzie tryb survival dla Far Cry Primal

 1. Toc85

  Wygląda jakby chcieli tak zrobić od początku ale się przestraszyli że FPSiarze się obrażą (chcemy zwykłego farkraja!). Teraz dorobili do poprzednich pomysłów parę przeszkadzajek (permadeath) i zrobili z tego survival mode. Aż dziw że nie jest to DLC ;p

 2. aihS Webmajster

  Szkoda, że nie wywalili szybkiej podróży, ale to i tak brzmi zachęcająco. Tak samo jak analogiczny tryb do Fallout 4 tyle, że tam jednak wywalili magiczne teleportowanie się. Obie gry dodaję do listy Kup jak wyjdzie kompletna edycja jako dodatek do dwukilowej torby cebuli w Biedronce.

  1. Stah-o

   @aihS

   Ajs, będąc w temacie Farcraja i cebuli, żeby absolutnie nie offtopować, to warto wziąć teraz Evolve na łana? Ludziska już wybaczyli tej grze i grają? A może całkiem znośnie można popykać z botami w razie jakbyco? Wiesz coś może? Bo te 99 zł za wersję ze wszystkim dodatkami powoduje niebezpieczne drżenie mojego portfela.

Powrót do artykułu