Battlefield 5 prawdopodobnie będzie umiejscowiony…

aryman222 dnia 27 lutego, 2016 o 0:09    16 

Dawno, dawno temu.

Jeżeli wierzyć szwajcarskiemu sklepowi Wog.ch będzie to okres I Wojny Światowej. Data premiery to 26.10.2016. Niespodzianka – to mało powiedziane. Do tej pory raczej obstawiano daleką przyszłość, osobiście miałem też trochę nadzieję na II WŚ i przejażdżkę Tygrysem. Jak będzie naprawdę dowiemy się zapewne już wkrótce. Do października 8 mcy, pora ruszać z marketingiem.

PS Im bardziej wczytuję się w stronę tego sklepu, tym bardziej nie widzę informacji o tej I WŚ… Czyżby jednak kaczka dziennikarska serwisu craveonline.com?

Dodaj komentarz16 myśli nt. „Battlefield 5 prawdopodobnie będzie umiejscowiony…

   1. Probabilistyk

    @aryman222

    plus nie zapominaj o praktycznie zerowej customizacji broni… to zupełnie nie wpisuje się w mechanikę serii. Obecnie BF dzieli się na:
    IIWŚ – BF 194x
    Walka na małych przestrzeniach – BF:BC
    Walka w odległej przyszłości – BF:21xx
    Walka we współczesności – BF x
    Zabawa w policję: BF:Hardline

    Jeśli to faktycznie będzie BF5 (a nie żadna z pod-serii) to obstawiam teraźniejszość/współczesność – rozciągniętą od Wietnamu do niedalekiej przyszłości.

 1. Siemion

  Powiem tyle: wątpię. II wojnę jestem sobie w stanie wyobrazić, ale nie pierwszą, zwłaszcza w momencie, gdy FPS’y raczej zmierzają w przeciwnym kierunku.
  Niezależnie od tego, prawdopodobnie coś się święci z DICE LA, biorąc pod uwagę, że deweloperzy niemal równocześnie dostali od EA zakaz odzywania się bez zgody i kazali wstrzymać działanie bug trackera dla BF4 (co mnie akurat niezbyt boli, bo jak przebijałem się przez bug reporty, to czasem chciało mi się płakać)…

Powrót do artykułu