Battlefield 1 – pierwsze informacje o nadchodzących DLCkach

Rattie Rat dnia 28 lutego, 2017 o 20:30    10 

Wszystkich za jednym zamachem.

Do tej pory zaplanowane na 2017 rok rozszerzenia do Battlefield 1 były owiane tajemnica. Dziś rano wydawca gry postanowił podzielić się z graczami strzępkiem informacji w postaci grafik nawiązujących do charakteru dodatków i krótkiego opisu.

1. They Shall Not Pass
SHALL

Dodatek o którym wiadomo najwięcej, ponieważ jego premiera już 14 marca dla posiadaczy Premium i 28 marca dla tych bez. Dodatek skupia się na Armii Francuskiej której wyraźnie w podstawce brakowało. Dostaniemy również ciekawy tryb – Frontlines, w którym każda z drużyn będzie jednocześnie atakującym i obrońcą, a przejęcie kluczowego punktu popchnie front na korzyść wygrywającej strony. Poza tym każda z klas otrzyma do dyspozycji jedną nową broń (Szturmowiec dostanie jednak dwie), którą będzie można przetestować na 4 nowych mapach. Jesli ktoś lubi pojazdy, to będzie miał okazje zasiąść za sterami dwóch, niedostępnych wcześniej, francuskich czołgów.

2. In The Name Of Tsar
tsarImperium Rosyjskie i zimowe mapki.

3. Turning TidestidesBitwy morskie

4. Apolacypseapo

Najbardziej haniebne i brutalne bitwy Wielkiej Wojny

Dodaj komentarz10 myśli nt. „Battlefield 1 – pierwsze informacje o nadchodzących DLCkach

  1. Rattie Rat Autor tekstu

    Nie wiem czy powinno się odpowiadać na własnego newsa? Czy jest to raczej faux pas?
    Ja mocno czekam i jaram się wszystkimi dodatkami poza tym o bitwach morskich. Tylko czekam aż premium będzie na jakiejś promocji, bo jednak 170 zł dość mocno boli. ( jak ktoś zna jakiś sposób na tańszy zakup, to pisać śmiało!)
    Nie wiem jakie na gikzie panują opinie o BF1, ale mi bardzo przypadł do gustu, a największą jego wadą jest dla mnie bardzo mały arsenał.

Powrót do artykułu