Dodaj komentarz18 myśli nt. „Audiobook Wielki Gatsby za free

  1. Goblin_Wizard

   @aihS

   Chyba nie do końca rozumiem.. ale tak czy inaczej nie będę oddawał mojej tożsamości i otwierał drogę tonom spamu dla jednej książki.

   P.S. Właściwie skoro jest za free to jak ktoś już ściągnął to ja bym chętnie przyjął jedną kopię:D. Dajcie znać PMką jak by co.

      1. Goblin_Wizard

       @aihS

       No i przez Ciebie już nas namierzyli.;) Nie wolno pisać o takich rzeczach jak: PRISM, bomba atomowa, Iran, terroryści, narkotyki, prostytucja, szatanizm i heavy metal:).
       btw Tak jaki Ty, ja też muszę się gdzieś czasami wyzłośliwiać. Gdybym robił to w domu atmosfera szybko stała by się bardzo napięta;).

       EDIT
       Zapomniałem dopisać, że z niecierpliwością czekam na zapowiedzianą przez Unię i Rosjan europejską wersję internetu. Ten na pewno będzie czysty jak panieńska łza i wolny od wszelkiej kontroli:p.

 1. furry

  Errr dziwne… Mam konto w nexto.pl, ale audioksiążka nie dodała się do mojej biblioteki, mogę ją tylko ściągnąć…

  Poza tym, nie tylko swoje dane się udostępnia, wyraża się też zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach od nexto i bliżej nieokreślonych partnerów. Czyli standard.

  Ale za darmo, nie? To biere!

  EDIT: Jeśli to ma dla kogoś znaczenie, tłumaczenie Ariadna Demkowska-Bohdziewicz, czyta Antoni Rot. Tłumaczenie stare, nie najnowsze Jacka Dehnela.

Powrót do artykułu