Armored Warfare z otwartą betą od 8 października

Nitek dnia 29 września, 2015 o 15:39    4 

Ci, co hajsowali wjeżdżają na arenę wcześniej, od pierwszego.

W becie znajdzie się co następuje, za info prasowym

·         Ponad 60 współczesnych pojazdów – W grze dostępnych jest wiele silnych, nowoczesnych pojazdów wojennych, podzielonych na kategorie: czołgi podstawowe, niszczyciele czołgów, artyleria, pojazdy opancerzone, czołgi lekkie i inne.

·         Tryb PvP i 9 map – Każda z map odwzorowuje rzeczywiste cechy terenu, jak np. rafinerie na pustyni, ukryta w lesie baza lotnicza, tropikalna wyspa, opuszczone, pokryte śniegiem miasto i wiele więcej.

·         Tryb PvE i 25 specjalnie zaprojektowanych map – Gracze mogą tworzyć lub dołączyć do już istniejących drużyn w wymagających misjach przeciwko sterowanym automatycznie wrogom. Misje wyznaczane są przez Sieć Najemników i dają te same postępy oraz nagrody, jakie zdobywane są w trybie rywalizacji.

·         The Base – System pozwalający graczom na zbudowanie własnej bazy militarnej, poszukanie ulepszeń i rozwijanie ich, co daje specjalne bonusy w grze i zniżkę na zakup reputacji i kredytów.

Tankuj człeniu!

Dodaj komentarz4 myśli nt. „Armored Warfare z otwartą betą od 8 października

    1. arxell

      @jaGrab

      Narypane w kompie, zle/stare stery, zly konfig karty graficznej, brak directx… Jest wiele powodów. Dużo klatek w wot to żaden wyczyn, silnik z epoki directx 9, mało fajerwerków. Wejdź na forum AW i znajdziesz poradnik odnośnie wydajności. A od siebie dodam ze wota porzucilem juz dawno, AW przebija go pod każdym względem.

Powrót do artykułu