Ancient Space – już za rogiem

Wyspa dnia 4 września, 2014 o 14:55    12 

Update livestreamowy

Premiera planowana jest na 23 września, cena w preorderze to €17.99 lub 58,41 PLN (na gram.pl), €19.99 lub 64 PLN po premierze. Dostępne na PC i Mac.

Szybko? No i dobrze!

UPDATE:

Jeżeli ktoś chce zobaczyć jak Ancient Space prezentuje się w praktyce, to zgodnie z tym co piszą PDXy Live stream dzisiaj o 18:00 CEST (04.09.2014)  na http://www.twitch.tv/paradoxinteractive

 

Dodaj komentarz12 myśli nt. „Ancient Space – już za rogiem

    1. Wyspa Autor tekstu

     @Eschelius

     Na temat wymagań ciężko mi się wypowiedzieć, nie siedzę przy programowaniu czy grafice jednak, fakt faktem że choć gra triple A nie jest, to graficznie od nich nie odbiega, więc i wymagania jak z AAA. Jak wygląda to widać na trailerach i filmiku powyżej, gwarantuje iż te materiały nie były w żaden sposób podciągane w post produkcji… są to czyste nagrania z gry, tyle że pocięte. U mnie w domu chodzi gładko, ale mam typowo “gamingowy ” komputer, i7, 16Gb Ram i te sprawy. Najsłabszą mam grafę bo Gforce 560 Ti. Prawda jest taka że gra była robiona typowo pod graczy nie casuali więc założyliśmy że raczej nie jest dla ludzi którzy np grają na laptopie z pracy… chłopaki oczywiście optymalizowali, ale aby nie utracić na jakości niżej zejść się nie dało (Unity ma swoje ograniczenia niestety)

Powrót do artykułu