AMD twierdzi, że MS kocha PCowców

MusialemToPowiedziec dnia 14 listopada, 2014 o 22:14    17 

Tak bardzo, że DirectX 12 nie będzie działać na najpopularniejszym Windowsie.

Długi filmik o technologiach AMD. Fragment o Windows 7 i DX12 około 20.50. “Windows 7 to aktualnie najpopularniejszy system, którego coraz więcej osób używa. To, czego nie dostanie, to DX12”.

Dodaj komentarz17 myśli nt. „AMD twierdzi, że MS kocha PCowców

 1. saucer

  Hajs się musi odświeżać, taka jego natura.
  Akurat czekam sobie z wymianą procka na to co pokaże skylake, więc jak nowy windows bedzie w pytę, to czemu nie?
  A zanim dx 12 bedzie wykorzystywany w grach w pełni, to siódemka zdąży osiwieć i zapuścić brodę 🙂

  A czy to przypadkiem nie jest tak, ze amd sobie reklamuje swoje mantle i docenia posiadaczy siódemki, wykorzystując to, ze ms sobie promuje dziesiatke w ten sposób, ze dxa siódemce nie udzieli?

  Kurna, ide dalej pic.

    1. furry

     @Redook

     Można było kupić W8 prze dłuższy czas za 129zł, miałem laptopa z Vistą więc dokupiłem od razu. Teraz trzeba 350zł wysupłać, tyle co za dobry zasilacz.

     Ósemka nawet spoko, tylko FTL słabo działało, pewnie przez brak sterowników do intel X3100 🙂 Jak się laptop rozsypał, przeinstalowałem na stacjonarny, bo w W8 nie ma rozróżnienia na OEM/BOX.

   1. Eschelius

    @mokraTrawa

    Na mobilkach MS musi sobie budować pozycję, a przy reszcie zapewne jest sporo darmowych lub tańszych alternatyw i sprzedaż poleciała 🙂 W kwestii gier nadal co kilka miesięcy słychac, jak MS kocha PC, a oczywiście przełozenia tego na cokolwiek nie ma (inna sprawa, że MS wszystkie typowo pecetowe i dobre marki zarżnął)

Powrót do artykułu