A pamiętacie Elex?

lemon dnia 30 maja, 2016 o 22:51    15 

Tego Gothica z karabinami?

Jest porcja nowych screenów i innych obrazków:

A tutaj krótkie wideo: http://elexgame.com/wp-content/themes/elex/videos/elex-moodvid.mp4

A tu jeszcze jedno:

Na stronie gry więcej info, ale nic specjalnie nowego (tu poprzedni news autorstwa naszego dzielnego Zetsu). Będzie otwarty świat jak w Gothicu, walka i rozwój postaci jak w Gothicu (no, jeszcze karabiny), frakcje jak w Gothicu itd. Jeśli ktoś nie zauważył na bullshotach, to będzie jetpack.

Dodaj komentarz15 myśli nt. „A pamiętacie Elex?

  1. Goblin_Wizard

   @Toc85

   Co Ci się kolego w goblinach nie podoba? Hę?
   Mało jest takich wymieszanych settingów? Chociażby Star Wars, żeby daleko nie szukać. Jetpack – jest, mechy – są, zbroje – są, gobliny – jeden jest (największy kozak ze wszystkich), miecze – a bo to mało? A to, że wyglądają inaczej niż średniowieczne to detal. Zresztą bardzo często takie crossovery są najfajniejsze tylko trzeba to ładnie spiąć fabułą i w miarę sensownie wyjaśnić ich mechanikę. Zresztą dopóki jest magia to nic właściwie nie trzeba wyjaśniać.

  2. lemon Autor tekstu

   @Toc85

   To się nazywa chyba settingiem technomagicznym i dopóki jest cool, nie ma co się rozwodzić nad sensownością. Lubisz albo nie. Zwróć uwagę, że np. w WH40K taka przyszłość, takie statki kosmiczne, a biegają w zbrojach i nawalają się mieczami, młotami itp. Mnie się wydaje, że Piranie chciały spróbować czegoś nowego, trochę sci-fi, ale wyszedł im znowu Gothic. Oni nie potrafią zrobić innej gry i dlatego w kółko robią tę samą. Tak jak From Software. 😉

   PS Dorzuciłem jeszcze jeden filmik.

Powrót do artykułu