14.50pln – tyle przyjdzie zapłacić za reaktywowany Secret Service

Nitek dnia 3 września, 2014 o 11:27    21 

A nakład jego 50 tysięcy.

O SS pisaliśmy już, każdy kto nie drzemał gdzieś w krzakach wie co się działo ostatnim czasem. Nie była znana jednak cena za pierwszy numer dla tych, którzy nie zbiórki nie wsparli – 14.50 pln. To tyle. Numer ma wyjść końcem września i porównując cenę do CDA, to drugie kosztuje 15.99 zł.

Dużo? Mało? Jest jeszcze hajp?

Dodaj komentarz21 myśli nt. „14.50pln – tyle przyjdzie zapłacić za reaktywowany Secret Service

  1. qba

   @Makbeton

   Ciekawe skąd tutaj taki hejt na powrót SS? Przecież w żaden sposób Wam nie zaszkodzą, a że za sprawą zbiórki o społeczności około-growej (zwłaszcza retro) jest nieco głośniej to chyba nawet lepiej, prawda?
   Ja się wychowałem na SS i komiksach wydawanych przez TM-Semic. Żadne kucyki pony, Bravo czy Pokemony. I jestem ciekawy co z tego wyjdzie…
   Generalnie na gikzie coraz więcej marudzenia a coraz mniej ciekawych tekstów (news 2,0 to teraz 2 zdania i/lub link w newsie i fala hajpu/hejtu w komentarzach). :/

    1. qba

     @MusialemToPowiedziec

     Ale to nie jest żadnym wyznacznikiem.
     Jezeli nie graja, to nie pisza tekstow tylko zajmują sie zarządzaniem. Jezeli teraz zaczna grac to jestem ciekawy ich pogladu na roznice miedzy stanem teraz a 20 lat temu.
     To jest troche tak, jak z zarzutem, ze magazyn bedzie juz nieaktualny gdy wyjdzie. To tak jakby powiedziec, ze w recenzji liczy sie TYLKO ocena. A juz to jak jest napisana i czy do nas trafia nie ma znaczenia.
     Licze na wiekszy nacisk na publicystyke, ale nawet (spoznione) recenzje moga sie nadac.
     Dla porownania czytalem ostatnio kilka recenzji z numeru 3x i kilka tamtych, starenkich, gierek bym chetnie dzisiaj pogral. Skreslanie bez dania szansy to jak ocenianie gry po grafice… 🙂

   1. Eschelius

    @Nitek

    W sytuacji, kiedy trzy pełne wersje z pismem jako bonus są 1,5 zł droższe (inna sprawa, ze ze względu na powszechność promocji, bundli itp. nawet ta cześć CDA przestaje być atrakcyjna. Jak ten numer – niby Driver i Risen nie są złe, ale panie, mam od dawna)? 🙂 Jak będzie dobra zawartość to usprawiedliwi, jak będzie słaba to nie.

Powrót do artykułu