Nadchodzą Synowie Abrahama

maladict dnia 18 listopada, 2013 o 20:31    9 

Nowy dodatek do CK2. Ha! Już na moim komputerze! Ha, ha!!

Z tej okazji zapraszam was na zwyczajową relację na żywo czyli ciepły chlebek. Już jutro. Na razie wstępnie ogrywam grę w pocie czoła budując ŚRO (Świetlaną Rzeczypospolitą Odmorzadomorza), ale chętnie wysłucham waszych propozycji i sugestii kim i kiedy grać. Wpisujcie miasta propozycje. Wybiorę z nich najciekawszą lub najlepiej uzasadnioną i około południa (mojego lub waszego) zaczynamy kolejne spotkanie z Królami Krzyżowca.

Na zachętę film. Zadziwiająco poważny.

Dodaj komentarz9 myśli nt. „Nadchodzą Synowie Abrahama

 1. thesheep

  Wow, to się nazywa fan hardkorowy 🙂 Ja jestem w trakcie takiej dziwnej i fascynującej rozgrywki, że nie podłączam Steama, żeby mi przypadkiem łatki nie ściągnęło. Nie wiem kim zagrać, szczerze mówiąc. Może gdzieś we Włoszech, skoro tam jest największa szansa na kardynalskie wpływy? A jeśli te rejony, to oczywiście Matylda. 😀 Chyba że są nowi władcy, wyznawcy judaizmu. Wtedy za taką nowością jest mój głos. Howgh!

   1. maladict Autor tekstu

    @jozi

    Defoltowo zawsze jest jeden, ale podobno granie nim to prawdziwy czelendż.
    Z tego co próbowałem wczoraj przez chwilę, to zaczynając grę jako poganin nie czuje się wpływu dodatku. Dopiero grając jako władca chrześcijański zobaczyłem kilka ficzersów.

Powrót do artykułu