Kilka zwiastunów filmowych

MHT dnia 7 października, 2014 o 11:10    30 

Ostatnio internet wybuchł kilkoma fajnymi zwiastunami filmowymi. Sam przeoczyłem kilka, stąd ta nota, powstała trochę na skutek podsumowania a trochę nadrobienia zaległości. O samych filmach dużo nie ma sensu pisać, zwiastuny mówią same za siebie.

Tak więc krótko i konkretnie, piguła dla tych co nie mają czasu latać za każdym zwiastunem:

 AMERICAN SNIPER

Clint Eastwood reżyseruje a główną rolę zagra Bradley Cooper. Wielki hajp, wow, shut up and take my money!

 BLACK SEA

Jude Law zabierze nas na podwodne poszukiwanie skarbów, podobno to triller o zatopionym U-boocie wypełnionym złotem. Film wyreżyseruje Kevin Macdonald, ten od Ostatniego króla Szkocji.

 DRACULA UNTOLD

Pana Luka Evansa to kojarzę tylko z Hobbita i szybkich i wściekłych (którychś tam). Raczej się zapowiada Hollywoodzki crap?

 INSIDE OUT

Nowa animacja od Pixara, zapowiada się ciekawie, zwłaszcza że nowe, bo ostatnio wypuszczali same kontynuacje.

 EXODUS: GODS AND KINGS

Christain Bale i Ridley Scott wzięli się za ekranizację życia Mojżesza, a przynajmniej pokażą tą najciekawszą część 😉

 HORRIBLE BOSSES 2

Kevin Spacey! ale pewnie tylko epizodycznie 😉 Jedynka była nawet fajna.

 JOHN WICK

Samochód, pies,  Keanu Reeves. W dowolnej kolejności.

 TAKEN 3

Liam Neeson ma jakiegoś wyjątkowego pecha, ciągle coś mu zabierają, więc wraca i będzie robić to co robi najlepiej. I bardzo dobrze 🙂

 INHERENT VICE

Joaquin Phoenix, Owen Wilson, Reese Witherspoon, Josh Brolin, Benicio Del Toro, generalnie znana i silna obsada. Kryminał a głównym bohaterem jest oczywiście prywatny detektyw…

 The LOFT

Karl Urban gra główną rolę w najnowszym trillerze Erik’a Van Looy’a.

 

Nota ode mnie: może coś gdzieś pomieszałem – nie wybaczajcie i skrzętnie punktujcie w komentarzach 🙂

Dodaj komentarz30 myśli nt. „Kilka zwiastunów filmowych

    1. MusialemToPowiedziec

     @Kerdej99

     Sony w 2007 planowało ekranizację. Ale patrząc na Sony, oni dużo ekranizacji planują (patrząc na ich zapowiedzi okołogrowe, już chyba każda z ich ekskluzywnych trylogii ma zapowiedziany film, które pewnie nigdy nie wyjdą) i nic z tego nie wychodzi.

      1. Probabilistyk

       @Nitek

       Odebrany.
       Zacnie, przywraca wspomnienia sprzed 13 lat. Nowy layout (środek), zapach farby, papier mi odpowiada. Okładka kolekcjonerska bdb, regularna już jest “taka se”. Relacja z gamesconu całkiem przyjemnie spisana (staroszkolnie), reszty art jeszcze nie ruszyłem, ale jestem dobrej myśli.
       Aha, koszulka jest bardzo niskiej jakości.

   1. Zwirbaum

    @Nitek

    Eastwood robi dobre filmy. Chociaż zdarzają mu się słabsze. Sztandar Chwały w sumie był dosyć średni i cierpiał na przypadłość Pacyfiku (serialu). Świetne momenty batalistyczne z mega nudnymi wydarzeniami z UeSeJ. Listy z Iwo-Jimy za to świetne. (dwa filmy o tej samej bitwie, z dwóch perspektyw, amerykańskiej i japońskiej).

  1. emperorkaligula

   @Matelan

   a ja sam nie wiem co o nim myslec. z jednej strony: trailer odrzucił, sniper z problemami moralnymi. gwarantowane numery typu: koszmarmy/przewidzenia jak to do swoich dzieci strzela – czyli kolejna film propagandowy. z drugiej strony eastwood za kamera. a eastwooda mozna w ciemno ogladac.

Powrót do artykułu