Zobaczcie psy z Call Of Duty w ruchu

Nitek dnia 9 czerwca, 2013 o 17:47    22 

Psy szczekały na ładną panią prezenterkę, zabijały niesubordynowanych terrorystów i ogólnie było miło. Zerknijcie na pierwsze gameplaye z Call Of Duty Ghosts.

Pood adresem niżej, o ile nie macie nic ciekawszego do roboty. Pewnie nie zerknę, bo burza idzie, a z moimi psami wyjść muszę, więc dajcie znać jak Call Of Dogs wygląda w praktyce.

Eventowy player jest dziwnie nieprzystosowany do zamieszczania gdziekolwiek. Ale od czego jest YouTube. Najważniejszy kawałek misji Into The Deep możecie zobaczyć poniżej, a pokaz psów dodam, jak tylko będzie dodany.

 

 

Psi gameplay

 

 

I cały event.

 

 
Bardziej to skrypt niż gameplay, ale co nowa generacja to nowa generacja. Zapomniałbym. Nasz czworonożny kompan wabi się Burek. Riley. To to samo, podobnie jak skrypt i gameplay. Ile widzicie różnic w stosunku do tego, co już było?

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz22 myśli nt. „Zobaczcie psy z Call Of Duty w ruchu

 1. Goblin_Wizard

  Zdalnie sterowany pies z kamerą, słuchawkami, krótkofalówką i wibracjami zabijający dowolnego przeciwnika w 1-2 sek. Oh yeah.;)
  Odniosłem wrażenie, że to nie gra, a interaktywny film w którym tylko od czasu do czasu pozwalają nam coś zrobić, a i wtedy tylko to co skrypt przewiduje.

   1. Goblin_Wizard

    @Nitek

    W Chrome na ich stronie też chodzi. Co do przeglądarki to ja ostatnio przesiadłem się na Sleipnira. Działa szybciej niż Chrome, a jednocześnie można używać wszystkich wtyczek z chrome’a. No i jak stronka nie działa poprawnie to w biegu można przełączyć z silnika Chrome’a na ten używany w IE7 lub IE10. Naprawdę fajna przeglądarka.

 2. aryman222

  ale LOL, widac, ze Acti stawia na humor. ostatnio jakiś gość z pontonu rozwalił całą flotę stojącą w porcie (2 takie pontony i w Pearl Harbor nic by nie ocalało), teraz inny puszcza torpedę z reki i steruje nią za pomocą tableta 🙂

  już miałem pisać, że coś takie tekstury kijowe, ale przypomniało mi się, że akcja jest pod wodą, to chyba oczywiste, że wszystko jest rozmyte…

  ale z tym psem sterowanym głosem to przegięli. czy to jest jakieś mutant fantasy, czy współczesny FPS?

  PS a wiecie dlaczego akurat pies? zrobili badania focusowe na temat: rozwalenie jakiego zwierzaczka na koniec gry zasmuci cię najbardziej? mocno szedł [url=”http://youtu.be/fZYkTYPCvq4?t=4m7s”]leniwiec[/url], na 3 miejsce wdrapał się koala (mimo wszystko nie dałby rady – ma za mało agresji, żeby gryźć FPSowych przeciwników), a do samego końca trwał bój między psem i kotem. cieszcie się, że kot nie wygrał; pies może przegryźć gardło, a co robiłby kot? skakałby a la Assasins Creed z drzewa i wydrapywał oczy? na szczęście o włos wygrał pies i to on zostanie rozwalony w ostatniej minucie nowego CoDa, żeby dobitnie pokazać czym jest groza wojny. kto nie opuści łezki, jak mu będzie skamlał śmiertelnie ranny czworonogi przyjaciel? no kto? chyba tylko bydlę bez serca. jeśli zatem ktoś będzie narzekał na nowego CoDa to możemy uważać go za…. No! I w tym kierunku Panowie, truchcikiem, truchcikiem…

Powrót do artykułu